Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolhatja a kapcsolatot a politikai hovatartozás?

Figyelt kérdés

Párommal nem olyan régen vagyunk együtt, nem beszélünk politikáról, de tudom, hogy a "másik oldalhoz" tartozik.. A családja is. Nálunk meg mindenki szidja ezt az oldalt, és mások a politikai nézetei - nekem is.

Mi legyen? Minden más rendben van. De ez egy olyan dolog, hogy ha szóba jönne, lehet h nagyon összevesznénk, családom sem biztos h örülne neki...


Mi erről a véleményetek?


2008. aug. 10. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

De most mi köze van a politikának a szerelemhez?

Minden kapcsolatban vannak viták és veszekedések mégisz szeretik egymást.

2008. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha intelligens felnőtt emberek vagytok (meg a családotok is), akkor tiszteletben tartjátok ki melyik oldal szimpatizánsa, és nem veszekedtek ezen. Nekünk is mások a nézeteink a párommal, de soha nem volt köztünk emiatt vita. Elfogadjuk, megértjük enyi. Ha tudjátok, h vita lenne belőle, akkor nem kell hagyni, hogy ebbe az irányba terelődjön a beszélgetés. Soha nem értettem azokat a pártokat, akik a különböző nézeteik miatt szakítottak.
2008. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem is szeretném ha emiatt szakítanánk, csak nagyon rossz, hogy mindenről tudunk beszélni, semmi sem tabu téma, csak a politika. Szerintem ő is tudja, hogy nálunk más a helyzet, és valószínűleg ő sem erőlteti a dolgot, bár néha van pár beszólása, amikre én nem szoktam visszaszólni, bár néha lenne kedvem!
2008. aug. 10. 10:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire tartotok ki az elveitek mellett. De ez előbb utóbb úgyis a felszínre fog jönni és ha mindketten sziklaszilárdan valljátok az elveiteket, akkor nagy vitákra számíthatsz sajnos. Bár két intelligens ember nem engedheti meg, hogy a politika még a szerelmi életébe is beleszóljon... Ugye?

Egyébként teljes mértékben megértelek, az én kapcsolatomat a párommal a vallás tette tönkre... Ő belekerült egy bűvkörbe, és viszont nem... De "jókat" (jó nagyokat) vitatkozunk mindig!

2008. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem választanák olyan párt, akinek nagyon mások a politikai nézetei. Vagy ha később derülne ki inkább szakítanák, hosszú távon szerintem nem bírnám ki ilyen helyzetben. Ha szóba kerülne a politika családi összejöveteleken biztos nem tudnám tartani a számat. Te tudod, hogy mennyire vagy képes bölcsen hallgatni.
2008. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet oldani... nehogy már ez legyen a különbség köztetek. Az én politikai nézeteim sem egyeznek meg a barátnőmével. Én enyhén szólva utálom a barnákat és a hosszú orrú kiválasztott népet, a barátnőmnek nincs semmi baja velük, és ő más párthoz húz.

Megbeszéltük, ő elfogadta, hogy én bele szeretnék lépni a fentebb leírt két faj mindegyik egyedének szájába egy vasalt bakancssal, én meg elfogadom az ő nézeteit.

Pont. Ennyi. Ezen nincs is mit vitázni.

2008. aug. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az h nem Fideszes..
2008. aug. 15. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!