Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy hogy van egy csaj aki kb minden ötödik embernek bejön, és ti tetszetek neki és nemértitek miért?

Figyelt kérdés

mi lett a vége az egésznek


sztoryzgatásban nem ismerek határokat. remélem ti sem:P

18f


2011. szept. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még soha nem tetszettem senkinek, nemhogy egy ilyen jó csajnak.
2011. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:\

ha gondolod dumálhatunk a problémákról, én is szeretek ,persze csak anak aki meghallgat

2011. szept. 28. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Ellentettje vagyok a kérdésednek "nemileg", de ilyesmi helyzetben vagyok. Enyhén husis, de összességében átlagos lány vagyok, volt már 2 több éves kapcsolatom, ezen kívül semmi extra.

A barátnőmmel iszogattunk egy péntek este a törzshelyünkön, és épp azon nyavalyogtam, hogy nem kellek már senkinek. Természetes, hogy a barátnő barátja és a cimborája odajött hozzánk, akire tátva maradt a szám. Beszélgettünk, de fel se merült bennem, hogy bármi is lehetne köztünk. Eszméletlen vagány, helyes, kedves, jófej, szinte tökéletes volt, "bárkit megkaphat" kategória. Ketten maradtunk, sok volt a vörös bor, merészebb lettem.. Idővel csók csókot követett, éreztem magamon a lányok szúró tekintetét. Azóta a szerelmem, hozzáteszem, azt hiszem a nagy Ő, és őrülten jó srác, mind belülről, mind kívülről. Foggal-körömmel harcolnék érte, de nem kell, mert csak én kellek neki. ^^ Azt mondta, ha továbbra is "jókislány" leszek, hamarosan egy gyűrű is összeköthet minket. :P :$ (22L)

2011. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a csaj aki minden ötödik pasinak jön be az max átlagos :D Aki tényleg jó csaj, az ötből legalább négy pasinak bejön :P
2011. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éreztem, és érzem is... Olyan barátnőm van már lassan 10 hónapja, hogy el sem hiszem, és fel nem tudom fogni mit szerethet bennem. Ő egy nagyon okos, gyönyörű, vicces ideáll csajszi, én meg nem vagyok sem okos, sem jóképű, sok hülyeségem van, mégis szeret. Érthetetlen, de mivel már lassan 10 hónapja járunk ezért megpróbálok ezen nem gondolkodni, az a lényeg hogy neki tetszik valami bennem...:D Ui.: ...és igen, minden második srác akar tőle valamit, és mégsem adja a derekát. Hihetetlen!:)
2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jólvan ,akkor asszem nekiállok dolgozni vmit az ügy érdekében..

am nem vagyok csúnya vagy vmi ,csak egyszerűen kevés az önbizalmam,könnyen zavarba jövök..:\


3. oks.javítok, minden 2.nak legalább is szerintem mivel én beletartozok abba a körbe, de ez általában így van, aki nekem nagyon tetszik ,az sok embernek tetszik..

2011. szept. 29. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajrá sorstárs, ne te döntsd el kinek jöjjél be, ha egy sép lánynak bejössz akihez szerinted nem vagy méltó, akkor hagyd az önmarcangolást, ő dönti el, és ő biztos tudja mit szeret benned, és mirét van veled...:)

Előző voltam a hegyről.

2011. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igazából ,még csak erősen gyanakszom hogy bejövök neki(van hogy nagyon messziről rámköszön többször is egy nap, és ahogy mosolyog. elolvadok tőle, persze mindezt nem mutatom kifelé)
2011. szept. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!