Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mással is megtörtént már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mással is megtörtént már? Miért lehet ez a furcsa ellentét?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy szeretem, mégsem érzem boldognak magam(ez nálam alap, kicsit depis vagyok). Ha minden ok köztünk, úgy érzem többre vágyom, de ha összeveszünk és úgy érzem elveszítem, egyből elkezd hiányozni és úgy érzem megőrülök érte. Hogy szükségem van rá és nem rossz lenne nélküle. De miért nem tudom élvezni azt ha minden ok. Hisz erre vágytam egész életembe, hogy olyan szeressen akit én is szeretek és aki közös jövőt tervez velem. Eddig ő legjobb, persze mindnekinél van jobb, de nem szivesen válogatnék, mert én tőle akarok majd gyereket és vele akarom felneveleni...
2011. szept. 29. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsit önző vagy!!!!!!!!!!
2011. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
gondolom a fényűzés hiányzik mint minden kö..g nőnek!!!!
2011. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:29


Édesanyádról is így vélekedsz? Beteg.

2011. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiányzik a fényűzés.Sőt én vagyok acsaládban a legspórolósabb, talán ez a is a baj, mert a legtöbb veszekedés ezen van, hogy apárom állandóan költekezik, miközben én spórolnék.Önzőnek lehet önző vagyok egy kicsit, de 90%-ban mindig én teszek szívességet másoknak.

Nem tudom miért pont ezt a választ adtátok, gondolom nincs túl jó tapasztalatotok a nőkkel szemben, nem sértődöm meg mindenkinek a mag a jog a amit gondol, de szerintem nem ez a gond nálunk. Ha annyira önző lennék akkor már rég elhagytam volna páromat egy másik férfi miatt, de nem tettem, mert őt választottam.

2011. szept. 29. 07:43
 5/7 anonim ***** válasza:

És egyáltalán honnan gondolod, hogy nő? frusztrált beteg ember.


A kérdezőnek:ha nem vagy mellette boldog, akkor felejtős.

2011. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha minden ok köztünk, úgy érzem többre vágyom" Mégsem szereted igazán. Amennyiben tényleg szeretnéd akkor ilyen fel sem merülne. Keress mást. Neki is jobb lesz nélküled.


"de ha összeveszünk és úgy érzem elveszítem, egyből elkezd hiányozni és úgy érzem megőrülök érte" Ezt pedig megszokásnak hívják. Félsz az egyedül léttől, változástól. És inkább a jól megszokotthoz vonzódsz. Természetes reakció bizonyos korban, bizonyos embereknél...

2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nektek hülye p..k semmi nem jó!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!