Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Milyen legyen a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen legyen a pasitok akit párotoknak válasszatok? 1. Pénzes 2. jóképű 3. kedves 4. jo a szexben 5. Szegény de gazdag szerelemben? Írjátok le a véleményeteket őszintén.

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 11:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az nem okoskodás (amúgy nem írtam) hanem egy vélemény, és nagyon is igaz.
2011. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
1.,2.,4.
2011. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak ennyi alapján nem tudnék választani, önmagában nekem egyik sem ok arra, hogy ez alapján válasszak. Úgyhogy inkább azt írom le, miért nem, mert őszinte véleményként csak ennyit tudok.


1.: Persze, soha nem baj, ha egy kapcsolaton belül valamelyikünknek, de inkább mindkettőnknek van mit a tejbe aprítani, de ez csak megkönnyíti az életet és nem egy kapcsolat alapja. Ha érzelmek nem lennének, nem tudnék valakivel élni csak azért, mert gazdag.


2.: Ez relatív. Az fontos, hogy az ember valamilyen szinten vonzónak találja a másikat fizikailag, de szerettem én már bele olyanba, aki első ránézésre egyáltalán nem volt az esetem, de ahogy egyre jobban megszerettem, egyre vonzóbbnak éreztem.


3.: Ez is egy fontos tényező, hogy szexuális téren megkapjam tőle, ami nekem jó, de ha az elején nem is úgy megy a dolog, ezen a legtöbbször egy kis odafigyeléssel, kommunikációval meg lehet oldani és össze lehet szokni. Meg aztán nekem nem a szex egy hosszabb távú kapcsolat alapja, ha a párommal valamiért hosszabb ideig nem szexelhetnénk, akkor is szeretném és nem keresnék mást.


4.: Ha jóérzésű nőnek tartom magam, ezt illene választanom, nincs is kifogásom ellene, a párom is ilyen. De megint csak azt mondom, ha más dolgok, amik nekem fontosak nincsenek meg az illetőben, nem illik egymáshoz az egyéniségünk, nem érzem jól vele magam, akkor hiába szeret ő engem akármennyire, nem tudnék mellette boldog lenni.


Úgyhogy önmagában véve mind a négy dolog jó önmagában, de egyik sem elég. A választáshoz kell a vonzalom, a szerelem, a szeretet mindkét részről.

2011. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:46 vagyok, jól megkutyultam, bocs.

A 3 és a 4-est az 4 és 5-ösre írtam.


Szóval a 3-as: A kedvesség is feltétlenül kell egy kapcsolatba, de itt is az van, hogy hiába kedves, ha nem vonzódok hozzá.

2011. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
12.46-nál a pont!
2011. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet. Nagyon általános. Nekem olyan ember kell, aki vicces, érti a poénjaimat, megtud nevettetni. Olyan, aki szeret és bízik bennem, és akit én is tudok szeretni és feltétlen megtudok benne bízni. Kell, hogy tudjam számíthatok rá. Külsőleg nem kell Adonisz legyen, épp bűn ronda ne legyen, szóval egy teljesen átlagos srác ezekkel a belső tulajdonságokkal 100%-ig letud venni a lábamról. Istenem mennyire szeretem :X :D
2011. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 napietus ***** válasza:
100%

hát fene tudja..


1. ez sosem merült fel, saját köreimben szokásom ismerkedni.


2. ez alatt mit értesz? nekem tetszen, 'oszt kész.


3. hát ha nem nyálas, akkor tőlem lehet kedves is, de nem létkérdés


4. ez nem központi témája az életemnek


5. a válasz ugyanaz, mint az elsőre. kiegészítve azzal, hogy ez a "gazdag a szerelemben" igen nyálasan hangzik.


29/N

2011. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

1. jokepu

2. kedves

3. tiszteljen

4. szeressen nagyon

5 legyen jo az agyba


31/l

2011. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
hat megis azt mondannam, hogy egy becsuletes 5 kombinalva a a jokepuvel az mar idealis
2011. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, kár hogy ilyen válaszlehetőség nincs:(.
2011. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!