Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacek77 kérdése:

Mit tegyek hogy újra szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
Mennyaszonyomnak nagyon megtetszett egy fiú,ezért majdnem boritotta a kapcsolatunkat. Elmondta ,hogy már nem szerelmes belém és neki hiányzik az az érzés.Amugy a kapcsolatunk harmonikus és kisebb viták veszekedések ellenére a csillagokat is lehoznám neki.Rövid gondolkodás útán mégis ugy döntöt,hogy velem marad mert, nem ér annyit neki a pár hét lángolás,hogy elveszitse azt a sok jót amit kap tölem figyelem és érzelem terén.Viszont a bizalmam megrendült és nem tudom mire számitsak a jövőben.Közben meg azt láttom,hogy szép lassan de épitgeti az új életét.
2011. szept. 29. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, szakíts vele.
2011. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha egyszer megingott meginog máskor is. dobd ki mielött tönkreteszi az életedet
2011. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
papucs vagy dobd a g..be. te hülye.
2011. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kapcsolatban lehetnek hullámvölgyek. Kérdés az is, hogy mióta vagytok együtt. Szerintem hazudik az az ember aki azt állítja, hogy a párján kívül nem tetszik neki más nő/férfi. Van aki tudja kezelni ezeket a fellángolásokat, van aki pedig enged a kísértésnek. Nehezebb a dolog, ha érzelmileg is kötődik a másik személyhez. Meg is csalt a párod? Ő mondta el, hogy tetszik neki más? Szerintem nem a szakítás a megoldás feltétlenül. Beszéljétek mindenképpen át, hogy mit érez. Ahhoz, hogy újra szerelmes legyen hagyj neki teret, találkozzatok kevesebbet viszont mikor találkoztok adj bele apait-anyait;)
2011. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el epitgetni te is az uj eleted...
2011. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szép kis menyasszony az ilyen. Az ilyen ribancok kefélnek félre, te pedig nevelheted a más kölykét.
2011. szept. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!