Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem voltatok úgy, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltatok úgy, hogy azért nem meritek elmondani, hogy tetszik nektek valaki, mert féltek, hogy az egész osztály ezzel csesztet majd titeket?

Figyelt kérdés
Én már többször voltam úgy, hogy el akartam mondani, ha visszautasított volna, így jártam, próba szerencse. Viszont attól tartok ,hogy elmondja valakinek, tovább adják, és akkor azzal csesztetnek.
2011. okt. 20. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki nem sz@rja le az osztályt? Én úgy voltam velük mindig is h lesz0phatnak mind! Igaz kb 29 lány volt, meg 4 fiú...
2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen dilemmába, és nem is mondtam el neki, de a fél osztály így is tudott róla. :(
2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szard le őket

ha nem jön össze, akkor nem (no para)

2011. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem is az osztállyal van a gond, hanem mondjuk 4-5 emberrel, akik le vannak maradva 6 évvel kb. :S
2011. okt. 20. 20:18
 5/7 A kérdező kommentje:
És valami ötlet, hogy hogy hozzam fel neki? Mámit nem állíthatok oda, hogy: hello tetszel nekem! :)
2011. okt. 20. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy? mert akkor talán jobban lehet tanácsot adni :D
2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt nem tüntetném fel bocs
2011. okt. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!