Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom időt kért hogy eldönts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom időt kért hogy eldöntse szakítsunk vagy sem?

Figyelt kérdés

már ennek 3napja

Tegnap keresett munkahelyen(egy épületben dolgozunk)

ma írt iwiw-en egy játékkal kapcs.ban hogy megköszönje hogy segítettem felépíteni valamit.

Érzelmes, kedves fiú, csúnyán veszekszünk sokszor, de még erről sose szólt nekem hogy változtassak, én amikor elmondta, hogy szakításon gondolkodik, azonnal változtattam a dolgon(nincs túl gyors felfogásom, betegségből adódóan)

Van még esélye a dolognak szerintetek?

Tudom, hogy ez nem olyan "fontos" probléma, mint hogy Afrikában éheznek, stb de ez nekem nagyon fontos, ha válaszoltok, azt nagyon megköszönöm:)Az biztos hogy szerelmes belém


2011. szept. 29. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
"Kért" időt vagy sem? Leírásból nem igazán derül ki, én meg honnan tudjam hogy ti mit beszéltek?
2011. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsiii, nyelvtanilag nem éppen helyes. Szóval időt kért hogy eldöntse szakítunk vagy sem, de kérdőjel nélkül nem engedte hogy kitegyem a kérdést, bocsi
2011. szept. 29. 20:29
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos hogy szakít, bármi meglehet. Legközelebb ha veszekedni kezdtek, akkor inkább hagyd rá. Mondjad neki, hogy "igen, igazad van", és akkor abbahagyja. Szent a béke újra.
2011. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És munkahelyen nem bezséltünk, mert nem voltam bent tegnap
2011. szept. 29. 20:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Mostmár tényleg, becsszóra álombarátnő leszek:)) Holnap munkahelyre olyan csini leszek mint még sose:)))
2011. szept. 29. 20:31
 6/20 anonim ***** válasza:
ha ennyire odavagy érte akkor várjad h eldöntse h majd neki milesz a jó..téged figyelmen kivül.. én kidobnám!!!
2011. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen kérdezz rá. Bár az nem jelent jót, hogy egy épületben dolgoztok és mégsem személyesen ment oda hozzád, hanem csak írt:S. De az a biztos ha megkérdezed, talán még meg is tudjátok beszélni az egészet és kibékültök.
2011. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Várom a döntését.. Csak éppen azt nem tudom, "érdemes" e várni, vagy eldőlt az egész, csak nekem nem tűnik fel
2011. szept. 29. 20:34
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszadó! Átjött arra a részre ahol dolgozom, biztos engem keresett, csak én most nem voltam bennt. Kolléganő mondta el, hogy keresett
2011. szept. 29. 20:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Oh bocs, amíg írtam kiderült, h bent sem voltál. Írj neki most este jó éjt smst, ha visszaír valami szépet akkor gondolkodj pozitívan, ha nem, akkor vegyél egy jó rövid miniszoknyát.
2011. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!