Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma közölte velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma közölte velem a barátnőm hogy szakítsunk Hogy viseljem ezt el?

Figyelt kérdés
, mert ö már nem szerelmes belém,3 év után. Nekem ö volt életem értelme és a legfontosabb egyszerűen nem tudom elviselni, Imádtam gyönyörű volt és régen nagyon szeretett is, aztán valami megváltozott. Nem tudok nem rá gondolni néha úgy felmegy a vérnyomásom hogy mintha rögtön össze akarnék esni és úgy érzem mindjárt meghalok. Sosem éreztem ilyet senkit nem szeretem még ennyire.Büszke és makacs ember vagyok és nem egy kis tini lány középkorú férfi. Még is sírtam és szinte könyörögtem hogy próbáljuk meg hátha megint sikerülne belém szeretnie. De nem akarja mert sokat veszekedünk és 2 nap múlva úgy is minden a régi lenne. Úgy érzem nincs értelme az életemnek. Nem vagyok fiatal sem gazdag és szép sem, nincs sok pénzem egyszerűen nem lesz hozzá fogható barátnőm soha. És ezt nem tudomelfogadni, nincs sok esélyem sem már és egyre nehezebben ismerkedem is. És hát el sem tudom felejteni arról ne is beszélve .Nem tudom mi lesz de már félekaz éjszakától is hogy mit csináljak mert aludni nem fogok tudni és semmihez nincs is kedvem se enni se inni még mozogni sem .Semmit nem érek nélküle és az életem egyetlen jó dolga Ö volt nekem és most már nincs semmi Nem látom át és miért lenne érdemes élnem semmi jó nem maradt nekem csak gyáva vagyokmegtenni és inkább irkálok hátha valaki megsajnál. Bár nem mintha nem lenne mind1 csak . Azt mondta akarta hogy legyünk barátok mert ö szeret meg fontosvagyok neki meg neki is rossz, de közben nem adottmég 1 esélyt ha tudtam volna az útólsóról hogy az az akkor biztosan mindent másképp csinálok. Szánalmas vagyok mi? Annak is érzem magam. Nem tudom hogyan kellene tuljutnom ezen
2011. okt. 2. 21:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%

szegény :(

elhiszem hogy kegyetlen rossz érzés ez, menj el a haverokkal vagy valami próbálj egy ici-picit kikapcsolódni akár néhány percre is:(

2011. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem, egyáltalán nem vagy szánalmas, csak összetört.


'Nem vagyok fiatal sem gazdag és szép sem, nincs sok pénzem egyszerűen nem lesz hozzá fogható barátnőm soha.' E mondatod alapján nem is annyira biztos, hogy ő hiányzik, talán inkább egy kedves, szép társ.

Szerintem próbáld meg az idődet magadra fordítani, sportolj, legyél ápolt, tegyél azért, hogy jobb legyen. Ha több önbizalmad lesz, garantáltan lesz más barátnőd. Fel a fejjel!

2011. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Nézd az még nem biztos, hogy elveszitetted. Talàn gondolkodni akar, és azt irtad, hogy szeret vagy szeretett téged. Ha viszont hibàt követtél el, akkor most gondlkodjàl csak szépen. Szerintem van esélyed nàla, egy szerelmet nem lehet csak ùgy kioltani egyik napról a màsikra.Fel a fejjel!
2011. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
A felhők felett mindig süt a Nap, az idő minden sebet begyógyít...stb. Közhelyek de igazak. Kitartás pár hónap posványnak nézel elébe, de ha azon túl vagy, és talpra állsz, megint lesz valakid! Apám neten ismert meg egy nőt, és tök passzolnak, ha elfelejtetted őt, akkor próbálkozhatsz ezzel is, de előbb gyógyulj!
2011. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
"sokat veszekedtunk"! Ezert ert vegett most. Onkontroll, es lepj tovabb, hiszen ffiatal vagy, es megvan a lehetoseged arra, hogy megtalald a tarsadat. Ez most talan varatlanul ert, de az ido segiteni fog, s hidd el, hogy nem a kulso szepseg, es nem a penz az, ami segiteni fog, hanem a belso ertekeid, lesz egy tarsad, aki eppen azert fog teged szeretni!
2011. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szánalmas! Ezt azonnal verd ki a fejedből!

Igenis talpra fogsz állni, de időt kell adnod magadnak hogy ezt fel tudd dolgozni. Nem könnyű egy szakítás, pláne nem ha így érzel még iránta.

De el kell fogadnod a döntését, változtatni akar az életén és nem veled együtt.

Úgy lesz legkönnyebben túllépned ha lefoglalod magad. Járj el, bárhova. Sport, közösség, a jóga pl. nagyon jót tesz a lelkednek is (segít megnyugodni) és férfiak is járnak. Haverokkal. Dolgozz most többet, hogy ne kelljen folyton a lányra gondolnod.

De! Egyet ne csinálj soha! Soha ne üldözd a szerelmeddel és soha ne akard rákényszeríteni hogy kezdjétek újra! És ne hozd fel azt hogy nélküle vége az életednek, végzel magaddal stb.

Saját tapasztalat, az én exem ezt művelte nagyon durván és szó szerint megutáltam, megundorodtam tőle.

Te nehogy ebbe a hibába ess!

2011. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez megtörtént velem,ma reggel, fél10-kor, csak lány vagyok, és 2év után!

Azóta bőgök,a szemem fel van már dagadva, "párom:((" a telefont sem veszi fel..

megmondta,hagyjam egy örök életre..:'(

2011. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Sird ki magad,aztán fürödj meg,és aludj.A holnap más lesz,nem lehet mindig ugyanugy.Hidd el,sok hal van a tengerben,csak megfelelő csali kell hozzá.Hidd el,más is meg fogja tudna adni neked ugyananzt az érzést,csak türelem.Szép volt,jo volt,vége van.Takaritsd ki a lakásod,a lelked,keress más elfoglaltságot,foglald le magad.
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

21:34-es.


Elég bunkó az exed ha 2 év után annyit tud kinyögni hogy hagyd békén örökre...

Fúúú az ilyenekre olyan pipa vagyok!


Én már 7 éve vagyok együtt a párommal, együtt is élünk. De mondtam neki, próbáljon csak elhagyni, az óriási akváriumát halakkal együtt összetörve megtalálná lent a parkolóban az autója tetején...


Figyu ha 2 év csak ennyit jelentett neki, akkor ne sírj miatta mert nem érdemel egyetlen könnycseppedet sem!!!!

2011. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és a bátoritást.Aneten ismerem meg én is öt. egy olyan oldalon ahol depressziosok irkálnak mert akkor is épp az voltam. hihetetlen volt az a történet .olyan mesébe illö ás vegetért .Nem lett szép a mese vége. elmenetm 100km -re lakot és elötte csak kis képeken láttam, ds mielött láttam már szeretem meg ö is. és még a szülei is utáltak de legyöztük meg a betegségeit is amik voltak közbe meg a korkülömbséget is ami volt több mint 10 év .és msot itt tartok . régen ö közdött értem amikor én kicsinek tartotam és nem vettem komolyan most meg itt sirok mint valami kislány,hihetetlenek a nök
2011. okt. 2. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!