Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány miért alakul át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért alakul át természetében, hobbijaiban, személyiségében mikor egyik kapcsolatból a másikba tér át?

Figyelt kérdés

Számtalan olyan lányt látok, aki mondjuk összejön egy Fradi szurkolóval, ő is hirtelen nagy fradista lesz... Aztán összejön egy radikális környezetvédővel, ő is az lesz... Aztán ezeket abszolút elfelejti, összejön egy sokat politizálóval, nekiáll ő is politizálni... Mihelyst dobja egy hippiért, megutálja a politikát...

Miért van ez?

Az említett sorrendiség, változás csak példa, hogy hogyan gondolom.


2011. szept. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Mert gyenge jellemek önálló vélemény nélkül.
2011. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Walk With Me ***** válasza:
Felveszi azt a szerepet, amit az adott "társ" elvár. Undorító, de nagyon sokan csinálják, nemcsak lányok, de fiúk is.
2011. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a környezete nagy hatással van mindenkire. Szerintem te is észrevetted már magadon hogy a haveri köröd stílusát szófordulatait használod néha. Önkéntelenül átragad a másik emberre is. Általában mindig az erősebb jellem vesz át kevesebb ilyen szokást. A nők jobban befolyásolhatóak általában és nekik ez új dolog ami teccik. Meg van közös téma addig is alapon.
2011. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert úgy gondolják, hogy a párjukat úgy tudják megtartani ha alkalmazkodnak hozzá. De a férfiak sem szeretik a papucs nőket. Amíg nincs valakinek önálló személyisége nem sok esélye van normális kapcsolatra szerintem. De az is benne lehet, hogy egy sikertelen kapcslat után ösztönösen próbálnak változtatni a szokásaikon, gondolkodnak hogy mit rontottak el vagy mittudomén :D
2011. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az emberek 98%-a ilyen mindkét oldalon. "Oda tartozni ahová a másik." - Szánalmas
2011. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én minimális mértékben változtam a kapcsolataimban. A legszembetűnőbb, hogy az 5 éves kapcsolatom alatt teljesen kiölte az exem belőlem a határozottságot, ami addig megvolt. Ezt most próbálom visszavarázsolni magamba.

Ettől eltekintve a saját eszméim szerint éltem. Programozok, gépekkel, autókkal foglalkozom, állatvédéssel, stb... a mostani kapcsolatom alatt is ezek mellé vettem fel hobbikat, amikkel párom is foglalkozik, és engem is érdekel. De az alap személyiségem nem változott a kapcsolataim során.

2011. szept. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!