Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha már egy picit unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha már egy picit unalmas hogy mindig azt mondja hogy nem szeretem, és hiba mondom neki. És már néha nagyon unom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
hali mit nem szeret a párod?
2011. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg nem véletlenül érzi így. Érezztetsd vele jobban!
2011. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önbizalom hiányos és nem tudja elhinni, hogy valaki szeretheti őt.
2011. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni hogy nem érti meg amit mondassz. :D
2011. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
éreztesd vele kedveskedj neki mond neki hogy szükséged van rá! ez nagyon fog neki imponálni tudom miről beszélek!
2011. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%
Mondd magadtól hogy szereted.. és ne várd meg míg ő kérdezi! :) ez szokott segíteni! :)
2011. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szereted vagy csak hangoztatod? Mert nagyon nem mindegy és igen könnyen észrevehető, ha valakinek csak a szája jár :) Ha unod, hogy nem hiszi el neked, akkor nem biztos, hogy őbenne van a hiba. Szerintem filózz el ezen egy kicsit.
2011. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szesze ***** válasza:
100%

Kell éreztetni. Egy nőnek fontod, hogy viszajelzést kapjon, hogy jó nőnek tartod, hogy fontos neked, hogy szereted.


Nem kell nagy dolgokra gondolni, egy sms, egy szép szám vagy egy képeslap facebookon, csak hogy lássa, hogy törödsz az apróságokkal.Ha közbe kapna egy valamit ha önbizalom hiányos ha nem úgy is elhinné, de persze csak akkor ha szívből jön.


20L

2011. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!