Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bár szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár szeretem a barátnőmet, de néha zavarnak az erősebb szőrszálai. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Mivel kiskoromban azt láttam, hogy édesanyám karja, arca egyáltalán nem szőrös, meglepődve tapasztaltam a kamaszkor elején, hogy az osztálytársnőim mennyire szőrősek. Ez taszított is, így mindig is azt gondoltam, hogy nekem nem ilyen lesz a barátnőm. Csakhogy két éve jött a nagy szerelem, és összejöttem egy csodálatos lánnyal, aki visszont nem egyezik meg ezzel az "ideállal". A karján az enyémnél sokkal ritkábban, de erősebb szálak nőnek, nő némi bajuszkája is (ezeket a részeket szőrteleníti is), de látható, sötétebb színű szőr van a hasán, a mellbimbója körül is. Ha olyanok a fényviszonyok, látszik nagyon vékony szálú "pajesz", és a mellén is hasonló. "Közben" nem zavar, de most is, hogy egy hétig nem látom és elgondolkozok a dolgokon, sokszor eszembe jut ez. Olvastam ezzel kapcsolatban pár kérdést, és sok fiút ez egyáltalán nem zavar. Szeretem őt, de néha egy kicsit taszít a szőre. Bennem van a hiba, és a nem létező tökéletessel lennék csak teljesen elégedett? Vele képzelem el a jövőt, így egy kicsit aggódok amiatt, hogy mi lesz később. Erősebbek lesznek ezek a szálak, és engem egyre jobban fognak zavarni? Jó lenne, ha tudna olyan válaszolni, aki fiúként vagy lányként volt hasonló helyzetben; előre is köszi a válaszokat! 19/F
2011. márc. 20. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

hmm. elég érdekes egy szitu, mert ha megemlíted neki tuti h megbántod...

de ez hormonális probléma. több tesztoszteront termel a szervezete. erre fogamzásgátlót szoktak kiírni, ami helyre állítja. nem tudom hogy szed-e a barátnőd... de akkor vedd rá hogy szedjen fogamzásgátlót...

de ezt a variációt elmondhatod neki, csak fogalmam sincs hogyan reagálna rá, mert nem ismerem a csajt. én pl. tolerálnám az őszinteséged.

2011. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Cseréljünk problémákat!

:)

2011. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Valóban benned van a hiba, bár elég sokan vagytok ilyen hibásak. Ahogyan férfiak között is van olyan, aki relatív kevés szőrszállal rendelkezik, ez nőknél is adott - főleg világos bőrűeknél, szőkéknél. Viszont, mint nálatok is, vannak szőrösebbek is. Én is az utóbbi kategóriába tartozom sajnos. Lehetne gyantáztatni persze, csak a gyantázáshoz kell egy bizonyos hosszúság, amire meg kell növeszteni 1-1 szőrtelenítés után. A borostás kar pedig undorítóbb, mint a szőrös.

Sokáig volt komplexusom emiatt, viszont csodálkozva tapasztaltam, hogy soha egy fiú sem tette szóvá (lányok igen). És a jelenlegi páromat sem zavarja, pedig én mondtam neki, hogy bármit teszek ezzel kapcsolatban, amit csak ő akar. Így tényleg elhiszem, hogy neki ez egyáltalán nem szempont.

Nem tudom mit tehetnél ezzel a problémáddal...az rég gáz, ha nem kívánod a párod minden egyes porcikáját - sőt, még taszít is. Szerintem keress egy hozzád illő cicababát, aki heti 2szer jár gyantázásra tetőtől talpig.

Üdv

21/L

2011. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

1. válaszolónak:


nagy baromság azt hinni, hogy hormonproblémás az a nő, aki szőrösebb az átlagnál. Akkor a szőrtelen férfival is baj van szerinted?

Ahogy köztük is van szőrösebb és szőrtelenebb, ugyanez a helyzet a nőknél is.

2011. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, szintén a "szőrösek" táborát gyarapítom.

Az a baj, hogy hiába teszünk meg mindent ez ellen a "hiba" ellen, hiába próbálunk ki ezerféle módszert, a mi bőrünk sose lesz olyan, mint azon szerencsés társainké, akiknek alig nő szőrük, az is alig látható és egy perc alatt simán lehúzható.


Az én karom elég szőrös, de nem szőrtelenítem, mert akkor még rosszabb lenne, tapasztalat. Borotvától nagyon megerősödtek a szálak, gyantától kisebesedett, azóta hagyom nőni, végülis a karját nem minden nő szőrteleníti és látok az enyémnél szőrösebbeket is... :)


Máshol szőrtelenítek, de nekem ez nagy fáradtsággal jár és sok időbe telik, annyira erős a szőröm, a bőröm érzékeny, és sokszor szenvedek szőrbenövéstől is. Hiába kenem krémekkel, hiába voltam már sokszor bőrgyógyásznál.


A hasamon, mellemen vannak apróbb, világosabb szálak, ezekkel nem tudok mit csinálni. Olyan érzékeny ott a bőr, hogy nagyon csúnya lenne ha leszedném, ráadásul sokkal erősebben nőne vissza.

A mellbimbóim körül nőnek különálló,erősebb szálak, azokat kihúzom csipesszel.


Szóval én sokat bajlódom azért, hogy amennyire tudok, szőrtelen legyek, és biztos vagyok benne hogy a barátnőd is mindent megtesz azért, hogy neked megfeleljen ilyen téren is. A hasa, melle körüli rész nagyon érzékeny, lehet hogy ha megpróbálná leszedni a kis vékony pihéket, kisebesedne.


Én nagyon csalódnék a barátomban, ha emiatt szakítana velem. Megértem, hogy néha zavar, de gondolj bele, neked is biztos van olyan testrészed, ami kevésbé vonzó, mégis elviseli a barátnőd. Ha jól veszem ki, már 2 éve együtt vagytok. Ha ennyi ideig el tudtál ettől vonatkoztatni, még mindig szereted, és amúgy jól megvagytok, akkor nem értem, miért ne lehetne ugyanígy folytatni.


Minden párkapcsolatban vannak olyan hullámvölgyek és olyan szakaszok, mikor kevésbé találjuk vonzónak a másikat, zavar, vagy idegesít bizonyos tulajdonságuk. Ez azonban elmúlik, ha szereted, és ahogy idősödsz, egyre kevésbé fognak zavarni az ilyen testi dolgok. A lényeg, hogy belső tulajdonságaiban milyen.

2011. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretném neki megemlíteni, elég kellemetlen helyzetbe hoznám vele.


Jó, a taszít szó túlzás volt, de nem akartam tizedszerre is leírni, hogy zavar. A cicababák pedig nem érdekelnek, de gondolom köztük is van aki jobban szőrösödik.


Várom a további válaszokat.

2011. márc. 20. 10:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Most hogy elolvastam ezt, eszembe jutott exem fenekén egy anyjegyből kinövő kettős szőrszál, hogy imádtam én azt birizgálni. :)

26 ff

2011. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ormeny "fajzat" vagyok,tehat szorosebb az atlagnal,rendszeresen szortelenitem a labam,de "erzestelenitovel",mert remesen faj,kenyesebb helyeken borotvaval de a karjaimat soha...elegge lathato,de vekonyszalu es napszivott a szor...es ugy is marad.
2011. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nyilván tökéletes vagy tetőtől talpig ugye?:) Persze, ha zavar, zavar, de itt nem is az a legnagyobb gond, hogy téged zavar, hanem ha a barátnőd tényleg erősen szőrösödik az nem egészen normális, hormonális elváltozásra utalhat, ami lehet komoly baj is. Érdemes lenne elmennie nőgyógyászhoz, háziorvoshoz, hormonvizsgálatba senki nem hal bele és lehet, ha megvan az ok, akkor a probléma is megszűnik. Persze kényes dolog ezt felvetni, de ha nem úgy adod elő, hogy téged zavar, hanem az egészsége miatt aggódsz, akkor talán nem fog megsértődni.
2011. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ixdecske ***** válasza:
Az erősebb szőrzet max azért lehet mert borotválkozik és akk erősödik a szőr nekem is erősödik és ha ez a legnagyobb problémád ink örülj de semmiképp ne emlísd neki... Megsértődne
2011. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!