Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom magam mögöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam mögöm hagyni a pasim "előző életét" ( a rengeteg nö, fiatal, érett stb)? Én vagyok ennyire gaz, hogy folyamatosan emesztem magam miatta? Bennem van a hiba? Egyebkent szeretem meg ö is engem. De nehez elfogadnom.

Figyelt kérdés
*mögött nem mögöm :D
2010. okt. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem az érzésedet. Egyszerűen annyi, hogy az emberek nem egyformák. Valaki könnyen el tud fogadni dolgokat, valaki meg nem. De emiatt felesleges emésztened magadat. Ellenben, ha ez tüskeként benned marad, akkor hosszú távon egyre jobban fog szúrni. Szerintem, vagy tedd túl magad rajta minél hamarabb, vagy szakíts vele, mert szerintem ez nem olyasmi, hogy "majd idővel megszokom a gondolatot".


25/F

2010. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudnek vele szakitani mert tenyleg egymasra talaltunk ugy erzem...meg hat vlmi miatt csak lehorgonyzott mellettem es felhagyott a nöcsabasz eletmodjaval...mert hat mar evek ota csak szex kapcsolatai voltak...ugy erzem megkomolyodtt... viszont nagyon igazad van ebben a dologban, h nem biztos, h nem hagy majd bennem tüsket....
2010. okt. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!