Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a tanáromba.3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a tanáromba.3 éve tart a plátói. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából el akarom felejteni ezt az érzést, mert tudom, hogy nem lesz köztünk semmi több, de nem megy. Sokszor észreveszem, hogy rám néz, miközben máshoz beszél. És zavart csendek is előfordulnak köztünk. Meg nem tudom, hogy véletlen-e, de vagy távol áll tőlem, vagy mellém. És néz... Szeretem. Hogy felejtsek?

Ő nős, egy kisbaba édesapja, én meg egy 17 éves tanuló.


2011. nov. 9. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

"Hogy felejtsek?": NAGYON GYORSAN!!!

Gondolkozz egy kicsit... esélytelen... amúgy járj el bulizni ismerkedj korodbeli szinglikkel ...stb

2011. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
52%

Járd ki az iskolát, majd aztán közeledj felé nyiltan. De sztem ő is vágja már mit szeretnél....

Aztán hátha lesz belőle valami. Sokra ne számits, el nem hagyja a családját pl. miattad, de egy két pásztorórát azért megélhettek.

De tudd aztán tartani a szádat....

2012. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Gondolj szegény pici babára! Szerintem inkább ne pásztorórázzatok, hátha kiderül!
2012. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!