Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy koptassak le a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le a barátnőt a testvéremről?

Figyelt kérdés

Tudom, első dolog hogy ez nem az én dolgom. De amint elolvassátok a történetet, rá fogtok jönni hogy sajnos be kell avatkozni.


A lány több mint egy éve van együtt a testvéremmel. Sokáig nem is tudtunk róla, gondolom nem volt komoly a kapcsolat.


Találkozásukkor a lány a testvérem legjobb haverjával volt együtt. Meglátta a tesómat és rákattant. Onnantól kezdve inkább őt cserkészte be, majd első adandó alkalommal le is feküdt vele.

Onnantól kezdve a barátságnak annyi volt. A lány a tesómmal maradt. Több mint fél évig csak át járogatott hozzá tesóm. Sok dolga volt, sok haverjai is vannak, és szeret a saját ura lenni.


A csaj pár hónapja felvette velem a kapcsolatot, és benyalta magát nálam. Jó fejnek tartottam, nagyon jól eldumáltunk. Imádtam szinte. Anyukám is titokban megismerte. Szerveztünk egy közös kis családi bulit ahová mondtuk tesómnak hogy hozza el, mutassa be.

Elhozta, bemutatta. A lány nagyon jól mutatkozott be. Szinte mindenkinél tudta mit kell mondani.


Teltek a hetek, és feltűnt, hogy nagyon élősködő. Jobban mondva zsarnok. Már ott tartottunk, hogy ő adott engedélyt anyumnak hogy mikor használhatja a saját autónkat. Sokszor tett kijelentéseket, hogy ő az aki befolyásolni tudja a testvéremet, senki más.


Végül a múltjáról egyre több dolog derült ki. Konkrétan az hogy minden hazugság. Hogy drogozott, hogy a sulit nem csinálja, hogy hatalmas ribanc, felkínálja magát a buszon, flörtöl fűvel-fáva, összefekszik fűvel-fával stb.

Mindezt úgy, hogy még a testvérem sem vett észre semmit a dologból pedig egy éve ismeri.


Dolgoztam vele együtt, és feltűnt hogy sok pasinak kelleti magát. Addig merészkedett hogy leállt flörtölni a párommal.


Anyumat végül kiosztotta a lány elég rendesen, így elvágta magát nálunk, nem jöhet többé hozzánk. Anyám főzött mosott rá, szinte 1 hét alatt ideköltözött. Szerettük ő meg mintha lenézett volna miinket. Én is inkább azért kellettem neki hogy mindig jelentsek tesóm merre jár stb.


Rögtön hogy összeveszett anyummal, bejátszotta hogy terhes. szinte röhögve, ünnepélyesen küldte el nekem az sms-t hogy terhes, a teszt is kimutatta de ne mondjam el senkinek. Tesóm tudja. Gyanús volt nekünk, egyből az anyámmal való veszekedés után alakít be egy ilyen dolgot. Felhívtam tesómat, hogy vegyen egy másik tesztet és ott előtte végeztesse el a lánnyal a dolgot. Aztán cipelje el nődokihoz.

És meglepő módon a teszt ami nemrég azt mutatta hogy terhes, negatív lett. A nődoki is megállapította hogy semmi baj nincsen. Tele van a padlás a hazugságaival, mindig más arcát mutatja. Ez mellett ritka bunkó és hisztis ribanc.


Nemrég kiderült hogy egy házasságot próbál épp tönkretenni. Egy férjezett nő írt kétségbeesetten tesómnak, hogy a lány rászállt a férjének, hogy azt hazudja hogy szereti őt, hogy komolyan gondolja vele és hogy nincs senkije. Ez azért fura mert elvileg tesómba halálosan szerelmes. A feleség írta hogy van egy kislányuk, azt teljesen kikészíti a dolog, és éppen terhes a második gyermekükkel.


A testvérem mégis valamiért nem dobja ki. Neki is elege van már belőle, mégsem képes a sarkára állni-. Mit tehetnék én ill a barátok ez ügyben? Mit javasoltok.


23 évesek vagyunk.


2011. szept. 30. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján az jön le hogy a csaj egy pofátlan ribanc,aki szarik nagy ívbe minden re csak egy számít ,hogy elérje a célját.Az ilyet jobb messziről elkerülni!

De a tesód dolga lenne hogy elzavarja ,igazából vele kellene beszélned és jobb belátásra bírnod.

23/f

2011. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jól összefoglalta d alány tulajdonságait. A testvéremmel már beszéltem én is a szüleink is, a legjobb haverja is. Pedig mi aztán tényleg nem szeretünk beleszólni ilyesmibe. A tesóm mondta hogy nem szereti a lányt, ezt a lánynak is már mondta.


Ennek ellenére még mindig megvan neki. Lehet nem akar váltani amíg nincs másik?

2011. szept. 30. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye ötletnek tartod,de azért elmondom.Ha ilyen hosszú idő óta működik ez a dilemma,aminek mindenki már rég látja a végét,szerintem azt kellene csinálnod,hogy minden egyes embert,beleértve persze ezt a kétségbeesett nőt is,szóval mindenkit akit félrevezetett a csaj,össze kéne hívni,persze a csajjal együtt.Nyomozhatsz is,vagy csak akikről tudsz,szerintem az is bőven elég lesz,ott már nem lesz mit tenni.
2011. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyád is elég gyenge jellem lehet, ha egy ilyet eltűr. Sajnos itt csak egy megoldás van: elcsalni valahová és félholtra verni.
2011. okt. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Anyám nem tűrte el, kidobta otthonról. De most mit tegyen? Menjen el a csajhoz személyesen és verje meg?


Testvéremet kéne rábírni a dologra de valamiért mindig visszatáncol. Ez az összehozós dolog, pedig egész jó ötlet, lenne sok ember aki eljönne :D De tesómat nem szeretném egy ilyen lelki dolognak kitenni :S

2011. okt. 1. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:

"Anyám nem tűrte el, kidobta otthonról. De most mit tegyen? Menjen el a csajhoz személyesen és verje meg?"


Ez kezdetnek jó. Ha csak a tesódat érintené, akkor azt mondanám, hogy aki hülye megérdemli, hogy szenvedjen, de itt az egész családot érinti a baj. Gondolj bele! A csaj eddig hallgatott a szép szóra? Nem, akkor nem marad más megoldás.

2011. okt. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!