Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetünk még? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetünk még? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Párom időt kért h eldöntse szakítsunk-e. szeret, de sokat veszekszünk.ezért ma szakított velem. mikor egy hónaposak voltunk, akkor is szakítottunk, de akkor azért, mert nem szeretett.1 hétvégét bírt ki nélkülem.Összejöhetünk még?

Előre is köszönöm a válaszokat, oylan választ nem szereté: van ennél nagyon baj is, afrikában éheznek stb. nekem ez a nagy bajom


2011. szept. 30. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom még eléggé fiatal vagy.Szerintem ha ilyen viharos a kapcsolatotok,akkor bármi megeshet még az is,hogy újra együtt lesztek még egy ideig.Az már biztos,hogy hosszútávon a kapcsolat esélytelen,ebbe törődj bele.
2011. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
8,5 hónapot jártunk összesen
2011. szept. 30. 14:59
 3/8 A kérdező kommentje:
17-18 évesek vagyunk
2011. szept. 30. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.Tudom,hogy nagyon rossz most neked,de hidd el ha tovább erőlteted,akkor ugyanitt fogsz kikötni rövid időn belül.Próbálj ismerkedni.Nem írtad,hogy fiú vagy,vagy pedig lány.

Én is nemrég estem túl ezen,de akkor nagyon fájt,most már viszont örülök,hogy így lett,mert csak szenvedtem.

2011. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első kapcsolat?:)
2011. szept. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neeeeem:)
2011. szept. 30. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 13,14 évesek vagytok!
2011. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor gondold azt-.- egészségedre!
2011. szept. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!