Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiú ki tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiú ki tudja olvasni a lány szméből, hogy mit érez iránta?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy kellene ezt jól leírni. Az a benyomásom, hogy egy fiú, aki mellesleg csak barát, de attól tartok, hogy én kezdek másképp is gondolni rá, ki tudja olvasni a szemeimből mindezt. Amikor a szemébe nézek, olyan, mintha... olvasna a gondolataimban. Gondolom, nem tud ő semmit, csak nekem van ilyen érzésem, de szinte már nem is merek a szemébe nézni, pedig... Szerintetek létezik ilyesmi?
2011. szept. 30. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Fordítva van olyan, h a lány így gondolja, de az is csak belemagyarázás és hülyeség.
2011. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha telepítette az Eye Reader - Emotion Edition 2.0-t.
2011. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BaKs ***** válasza:
Azt, hogy éppen boldog vagy-e, avagy szomorú, az látszik az arcon, és a szemen, de az, hogy MIÉRT érzed úgy magad, azt csak előismeretekkel derítheti ki. :D
2011. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet olvasni ha figyelsz rá, hogy pl másokra hogy néz, és rád hogyan szokott. Olyankor gyengédebb a tekintete, és van benne valami nyugtató. Én rájöttem csupán szemkontaktusból egy osztálytársam érzéseire... Igaz tudtam, hogy tetszik neki valaki az osztályból. Azt viszont az elején még nem is sejtettem, hogy pont én. 15/L : )
2011. szept. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm... Jó kérdés. :) Kicsi az esélye, hogy kitudja. :) Mindenesetre nekem sokszor volt olyan hogy szerelmes volt belém egy lány, láttam is, hogy máshogy néz rám, de nem tudtam hogy azért mert szerelmes. :) Most már tudom. Reménykedj ő még nem világosult fel. :D
2011. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat :) azért remélem, hogy egy fiú nem képes ilyesfajta megkülömböztetésekre...
2011. szept. 30. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen kitudja olvasni, de nem a szemedből, hanem az egész arcodból, a mimikádból.
2011. szept. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!