Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Hogyan oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Hogyan oldjátok meg, ha párotokkal mentek szórakozóhelyre a belépő kérdését? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Konkrét példám, hogy 3 éve fiúként én mindenhol dupla annyit fizetek, mint a b.nőm, hiszen neki mindenhol ingyen vagy minimális összegért megy be, csak mert lány. Többször álltam már ezen felül az ő belépőjét is. Ő egyszer szállt be az én belépőmbe a 3 év alatt. Most elmentünk egy szórakozóhelyre, nekem 1000 neki 500 volt a belépő. 10 perc után kijöttünk, mert karba tette a kezét, hogy szar a zene, ő maximum 30 perce marad. Mennyünk át a másikba. oda nekem már 2000 lett volna a belépő, neki asszem a fele. Mondtam, hogy nem megyek, mert nekem erre nincsen pénzem. Nem szoktam szórakozni, hogy bemegyek valahova egy ezresért, aztán kijövök... Esze ágába nem jutott felajánlani, hogy beszáll az enyémbe, pedig akkor bementem volna. Ehelyett nekiállt alázni, hogy mert velem még szórakozni sem lehet eljönni, hogy ennyi pénzem sincsen, ő szórakozni jött, nem azért hogy szar zenét hallgasson stb., és fiúként kellene annyi pénzemnek lennie, hogy mehessen velem szórakozni. (Ő is dolgozik suli mellett, de nem szűkölködnek otthon, azaz minden tárgyi eszközt megkap mindenhez, ajándékba autó stb.) Nekem jelenleg nincs munkám, mert ebben a t@tves országban nem lehet találni.

Én nem gondolom, hogy egy lánytól ez lenne az elvárt viselkedés. Kinek van igaza? Ti hogyan szórakoztok a párotokkal?


2011. okt. 1. 04:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
addig baxad ki a csajt amíg nem késő. Anyagias, és iszonyat buta, önző pics lehet. Neked volt igazad. Ha szeretne, akkor nem csak a saját érdekeit lesné, meg a párjával jól érzi magát bárhol. Am nem az ország a xar tetves, de ez más kérdés...
2011. okt. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

egy normális lány ugyanúgy beszállna az anyagi részbe!!

ez egy kis elkényeztetett hülye pi..csa!!!!

te inkább most magadra költsd azt a kevés pénzed,majd ha lesz munkád inkább egy szerény normális nőt keress magadnak!!!!

2011. okt. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
ja valszeg hulye hisztis p a baratnöd. ennyire jol néz ki hogy mégis vele vagy?:D ha igen és neked ez számit: fizess. ha nem, akkor még most dobd ki mig nem késő :D
2011. okt. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Ha 3év alatt,nem jöttélrá,hogy csak kihasznál,akkor szenvedj tovább.
2011. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 oralking ***** válasza:
73%
Ha az életben is ilyen, akkor addig kukázd ki a csajt, amíg nem késő. Tudom mit beszélek: 34/F, kétszer váltam...
2011. okt. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is hagyd ott a csajt,nem értem miért maradtál vele együtt ennyi ideig három év alatt nem tudtad őt kiismerni?

Amúgy elsőnek van igaza azok a tetvesek akik elQurták ezt az országot.

2011. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem egy lanynak SOHA nem kell fizetnie.

Az mas kerdes, hogy ez a csaj egy hisztis buta penzehes ribinek tunik.

Rugd ki, mielott sokszorosan hulyenek nez - megerdemled, ha nem latsz a szemedtol (vagy a jomodu szulei miatt kuzdesz erte?????)

A szirszar orszagot meg el lehet hagyni. (en is azt tettem, azota sokkal jobb :)

2011. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Öregem,ne legyél már papucs!

Nincs az a kurv@ aki Dopemant lehúzza.

Én biztos nem fizetnék egy nőnek sem,van neki pénze fizesse ki,ha nem meg mehet az anyjába.

De ha te megteheted akkor add a ringyóknak a pénzedet.

2011. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
én is állom a barátnőm számláját bárhol vagyunk, ő az aki már szeretne beszállni. illetve az más helyzet, hogyha voltam oly hülye, hogy elfogyott a pénzem, és nem volt automata a közelben, illetve ha otthon felejtettem az egész tárcámat. viszont, utána sohase engedte, hogy visszaadjam, amit így költött
2011. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%
tehát, ha a barátnőd csak kér/követel tőled, de véletlenül se adna akkor eléggé anyagias, hagyd a piccába minél hamarabb!!!
2011. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!