Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fordítsam át a barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fordítsam át a barátságot szerelemmé?

Figyelt kérdés
nagyon bejön nekem egy lány, és tök jól elvagyunk egymással! Hogy tudnám a tudatára adni hogy én többet is akarok?? Célozgassak h milenne ha...? Várom a tanácsokat!
2011. okt. 1. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Barátságból 0,00001%-ban lesz szerelem, legalábbis a lány részéről.
2011. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
barátságból szerelem nem lesz
2011. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fiú és lány közt nincs barátság!!!Ne égessed magad ilyen hülyeségekkel!!!

A válaszom pedig:Adj neki több puszit a kelleténél vagy csak szimplán smárold le!!!

2011. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha a csaj már el könyvelt barátnak , nagyon nehéz megforditani.szerintem próbálkozz másnál...bocs
2011. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátságból is LEHET szerelem, nem könnyű, de megoldható, én magam vagyok rá a példa. Kezdj el felé máshogy közeledni, és nézd meg, veszi-e a lapot.
2011. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élőben közeledj felé, ne interneten. Én személy szerint örülnék ha az egyik fiú barátom közeledne felém. Mi még soha sem mondtuk ki, hogy csak barátok vagyunk, de azt sem, hogy többek. Szóval valószínűleg csak jóban vagyunk. Visszatérve rád, kerülj néha olyan közel hozzá, hogy összeérjen valamitek. Mosolyogj rá, néha figyeld, szemezz vele, kedveskedj neki, de ne legyél egyfolytában mellette. Sok sikert! 15/L :)
2011. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsaitokak!!! Am nem vagyok az a neten ismerkedő tipus!! Azt vettem észre hogy szivesebben mellém ül mint a lány barátai mellé!! Ezt vehetem egy jelnek??
2011. okt. 1. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Figyelgesd, hogy hogy fogadja a közeledésedet, a jelzéseidet. Csak szép lassan, de haladj a célod irányába. Ha van kedved emailben leírhatod majd, hogy mi lett. Viszont ne siesd el! Hajrá!;)
2011. okt. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiú-lány barátságból lehet szerelem :)


Csak lassan,fokozatosan kell "áttérni" rá. Próbálj meg minél többet foglalkozni vele,sokat beszélgessetek,hozz neki apróságokat,és meglátod, beléd fog esni :)


Hajráá!

2011. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!