Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti b*zisnak találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti b*zisnak találjátok, ha egy huszonéves srác jógázik?

Figyelt kérdés
Sőt, oktatni is szeretné.
2011. okt. 1. 09:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2011. okt. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem :)
2011. okt. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem b*zis.
2011. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta neked, hogy az b*zis? Értelmes egyed lehetett. Természetesen nem b*zis.

23/l

2011. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor ha nem is b*zisnak, de férfiatlannak.


Ez érdekes, mert gyakorlatilag alig találkoztam olyan férfival, aki nem így vélekedne. Meg eleve ami a köztudatban van a jógáról, az valami egészen más, mint ami valójában.

2011. okt. 1. 10:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A lányoktól kérdezel, de csak a férfiak véleményét hallod meg? Kinek akarsz imponálni egy lánynak vagy a férfinak?
2011. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez tényleg hülyén hangzott :) Természetesen a lányoktól kérdezem, csak megjegyeztem, hogy a férfiak mennyire másképp vélekednek erről. De vajon miért?
2011. okt. 1. 10:17
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Megmondom neked miért: ha itt bármilyen kérdést felteszel, hogy "Lányok, szerintetek gáz az, hogy..." hacsak nem valamilyen extra hülyeség, azt fogják mondani, hogy á, nem, dehogy, sőt, van, akinek tetszik. Aztán az életben meg majd azt veszed észre hogy azért amikor megtudják, akkor ha nem is kopnak le, de kicsit furán fogadják.

A fiúk meg megmondják, hogy igen bazzeg ez b.zis :P

2011. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok és szerintem nem b*zis, mert felőlem mindenki azt csinál amit akar, és ki adta nekem a jogot, hogy egy hobbit primitív módon lealacsonyítsak mert a saját véleményem arról esetleg különbözik a tényektől és inkább hiedelmekre épül.
2011. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A jóga nem csak "sport", testmozgás, a jóga életérzés, filozófia és valahol kultúra is.

Én úgy gondolom, sokat elárul arról az emberről, aki ezt műveli. Ellenben aki erről lenézően vélekedik, arról őszintén szólva nekem is megvan a véleményem.

Egyébként meg éljünk a saját normáink szerint, és ne másoknak akarjunk megfelelni, hanem önmagunknak.

2011. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!