Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis hogy bekattanok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingaa1 kérdése:

Normalis hogy bekattanok ha latom, es nem tudom nem ferfikent kezelni?

Figyelt kérdés
Elnezest az ekezetek nelkulisegert, angol a billentyuzet. Na szoval, van bar'tom mar 10honapja es szeretem meg huseges vagyok meg minden, de van egy baratja aki nagyon tetszik,es ha latom bolondulo meg, elkezdek beszelni vele suketsegekrol, talan flortolok is vele, de az a legrosszabb hogy egyfolytaban az jar a fejembe, h vele kivetelt tennek a husegben, almodok rola meg minden ilyesmi. Eddig ezzel nem volt baj, hanem most kezdtunk beszelni(o irt ram) es egyszeruen nem tudok olyan csak barati viszonyban beszelni vele. S o akar valamit tolem, de nem akarja h a baratom tudja. Es valahogy en se akarom. Ha latom, akkor megy el az eszem, s nem tudok semmire koncentralni, h jajj de aranyos meg h jaj de jo lenne meg ilyenek. Jaj miert van ez? Na mindegy csak normalis, hogy nem birom az erzeseimet visszafogni? Eddig nem is foglalkoztam barmi volt, most mi lett?
2011. okt. 1. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kezet fognék veled,ha itt lennél.

hasonló helyzetben vagyok,csak ez már kicsit mélyebb..

a kérdés jó,választ még én sem tudok rá adni,vagy elfelejted,vagy nem :D

vszínű nem fogod,mert szerelmes leszel a másik fiúba és akarva akaratlanul,meg fogod bántani a barátod.Ez sajna ezzel jár..

20l

2011. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Manfegor ***** válasza:
100%

Egyszer egy bölcs ember azt mondta: "Ha két fiúba vagy szerelmes válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az első nem szerettél volna bele a másodikba."


Egyébként nincs jó választás, mert valamelyik fiú és/vagy Te nagyon rosszul fogja magát érezni. Ahogy elmondod az jön le hogy egyre jobban odavagy a másodikért és meg fogjátok tenni amit nem kéne ezzel elszomorítod az elsőt... Tehát így jobb lenne ha az első nem lenne. Viszont ha utána mégse jönne össze a másodikkal akkor az lesz hogy bárcsak maradtál volna az elsővel. Hát... mondom, hogy nincs jó választás.

2011. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az a helyzet, hogy meg csak egy szimpla mosolyara is olvadok el, es van baratnoje, de o meg akarja csalni velem, es en nem tudom, volt mar h akartam neki egy levelet irni, de nem kuldtem el, es kitoroltem, mert nem akartam hogy kihasznalhato legyek. Koszonoom a valaszt mindenkinek! 18/L
2011. okt. 1. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj hűséges,majd ha szakít a barátnőjével és te is a pároddal,akkor találkozzatok és lehet nagy szerelem lesz belőle! De addig ne csinálj semmit :/
2011. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manfegor ***** válasza:
100%

Akkor majd én is rád mosolygok. ;)


Ha a másodiknak van barátnője az még jobban megbonyolítja a dolgokat, de ha meg is akarja csalni akkor... Hát nem tudom... vagy annyira nem működik már a kapcsolatuk, hogy ilyenre vetemedik (de akkor mért nem szakítanak?) vagy egy genyó (akkor pedig nem ajánlom Neked).

2011. okt. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jol esetthogy ilyen komoly valaszokat kaptam, es ma is lattam es csak barati szinten beszelunk, de a parommal is veszekedtunk, o sem tudja eldonteni hogy akar vagy nem akar, megcsalt mar 10honapbol 7honapon at, es vele maradtam, de most nekem szab hatarokat, nehogy valakivel valamit beszelni tudjak, en nem szeretem ha korlatoz eppen ennyire... sot, kifejezetten bant, hogy en huseges voltam mindig s o nem megis o szabja a hatarokat. Csak szorakozik, vagy nem tudom, de nagyon bant. Koszonom megegyszer
2011. okt. 1. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
ez nehéz dolog..de szerintem ne csald meg a barátod(szemétség)..inkább szakits vele..és aztán aktivkodj emevvel
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah figyelj, szerinted ha a mostani barátnőjét megcsalná (most jelenleg veled) akkor miből gondolod hogyha veled járna hűséges lenne? Jönne egy másik csaj aki ugyanolyan izgató stb, akkor vele is el fog menni megcsalva téged.. Ha ez kell neked akkor hajrá :)
2011. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!