Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bekattanok az egyedülléttől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bekattanok az egyedülléttől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régóta nem volt barátnőm (már ha azt a kettőt annak lehet nevezni). Már mindent megtettem. Regisztráltam számos társkereső oldalra, de eddig semmi. Bele fogok betegedni az egyedüllétbe.
2011. ápr. 11. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Regeltem én is egy társkeresőn, jelenleg ebből szemezgetek. Választék van dögivel, csak meg kell találni a megfelelőt türelemmel, nem lóverseny. Neked is ezt tudom ajánlani, ha csak nem tudsz hasznosabban ismerkedni a való világban (nem VV-t értettem alatta).
2011. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Élőben nem megy. Nem igazán mozdulok ki otthonról.
2011. ápr. 11. 13:30
 3/14 anonim válasza:
addig nem fogsz tudni örömet okozni egy másik embernek sem, míg magaddal nem vagy rendbe!!
2011. ápr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én tudok örömötm okozni magamnak,ha nagyon muszáj. Ezzel nincs is gond.
2011. ápr. 11. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon mozdulsz ki? Akkor meg mi a lószart vársz béla?
2011. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felesleges bárhova is elmennem. Így tehát marad a net.
2011. ápr. 11. 14:34
 7/14 anonim ***** válasza:

akkor hajrá, írogass sok-sok nőnek, minél többel találkozz is.

sajnos ez ilyen, elég sok időbe telhet, amíg találsz egy hozzád való lányzót.

2011. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mire találok egy olyan lányt,aki hajlandó lenne járni velem,bekattanok. :S
2011. ápr. 11. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Hali,én szívesen ismerkednék:)

egy éve egyedül vagyok, és engem is nagyon zavar, hiányzik valaki,az a baj, h én nagyon válogatós vagyok, de próbálok változni ezért nyitott vagyok és ismerkedek, írj privit :D

19 L

2011. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fájni fog az igazság, de: amíg így állsz hozzá, addig kár még a neten is ismerkedned. Ha valakivel elkezdesz levelezni, hogy fogsz vele találkozni, ha nem szeretsz kimozdulni otthonról? Amúgy is olyan nehéz találni valakit, akivel jól megérted magad és kijössz vele. Ha ilyen negatív vagy, még kisebb az esély rá. Szerintem erőszakold meg magad és menj el valahová, de sürgősen. Itt a tavasz, be kell csajoznod. Határozd el. Annyi a csaj, mint égen a csillag, és alig várják, hogy leszólítsák őket. Ide írogatnak, hogy hol találnak pasit :) Biztos van valami ismerősöd, aki szokott járni bulizni, csatlakozz. Ha az első este nem jön össze, akkor majd a másodikon, vagy a harmadikon.
2011. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!