Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi hónapokon át szerelmes egy nőbe, de nem meri neki megmondani? Csak utalgat?

Figyelt kérdés
Vagy ez inkább fiatal csajokra jellemző viselkedés?
2009. ápr. 27. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
előfordulhat, mivel minden ember más. lehet amíg nem biztos benne, hogy a barátnője is szerelmes belé, nem akarja elmondani, hogy ő igen, nehogy esetleg visszaéljen vele a lány.
2009. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én ismertem egy ilyen fiút.
2009. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több mint 1 évig volt ez. Azóta egyetemre járok, de még teljesen mindig nem sikerült kivernem a fejemből. 19/f
2009. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Bátyám éveken át ábrándozott ugyanarról a lányról, és folyton kereste a társaságát... Azóta már más lányba szerelmes, de sokáig az előző volt a mérce, anélkül, h ő egyáltalán sejtette volna.
2009. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam. Annyi különbséggel h én nem is utaltam rá, csak vártam h egyszer majd Ő fog kezdeményezni.

A volt barátnőm is nehezen szedte ki belőlem h mit akarok. Azóta szakítottunk, de most szemmel láthatóan újra próbálkozik, de nem tom h mondjam meg neki, h még en is szeretem. Szal megint rá várok, h mondja ki Ő először.

Jha amúgy nem vok olyan félénk, alamuszta fiú, csak félek a visszautasításoktól.:(

2009. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én majd egy éve lettem szerelmes az egyik osztálytársnőmre. Ez a legrosszabb, mert tudom hogy teljesen esélytelen vagyok, de minden nap látom és nem tudom kiverni a fejemből. 17/f.
2009. ápr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, létezik.
2009. ápr. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van egy férfi,akinél ezt gyanítom,már elég hosszú ideje...nem mellesleg énis totál odavagyok érte...csak egyikünk sem mer lépni...:S

ezek szerint kénytelen leszek én?

2009. ápr. 28. 11:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan lépjél,miért is ne!:-))

Sok sikert!!:-))

2009. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2009. máj. 1. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!