Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti hogyan próbálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan próbálnátok összeismerkedni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Akit csak látásból ismersz,de ő még nem vett észre annak ellenére se,hogy már jó párszor elmentél mellette úgy,hogy közben próbáltad vele felvenni a szemkontaktust.Vannak közös ismerőseitek de azokkal te nem nagyon beszélgetsz már.


Hm??


2011. máj. 28. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszer "csak ugy spontán mert nincs semmi dolgom" odamennék hozzá dumálni.
2011. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán felvenném a régi ismerősökkel újra a kapcsolatot.
2011. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Én biztos hogy a közös ismerősök által próbálkoznék ,hogy intézzenek el valami találkát bár attól függ mennyire bízol meg bennük hogy elmondd-e nekik a valós okot amiért találkozni akarsz vele vagy inkább valamit találj ki hogy ne tudják meg mire is megy ki a játék. És ha eddig nem is tűntél fel a fiúnak most jobban megismer és biztos hogy innentől kezdve más szemmel fog rád nézni. De ez nem biztos hogy tetszeni is fogsz neki , ezt nem lehet tudni előre. Aztán sok sikert és ha nem jönne össze ne keseredj el!!

2011. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ....például Hol szoktatok összefutni?
2011. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ezekkel az ismerösökkel azért nem beszélek mert régen olyan tulajdonságokkal rendelkeztek ami ,hogy mondjam nem tetszett. Szóval bunkó volt,mindenért leszólt,állandóan piszkált,kibeszélt stb. De azóta már eltett jó pár év és felnőttek lettek,lehet azóta már változtak...


A fiúval mindig a sportpályán futok össze vele,mikor megy haza edzésről,vagy foci meccsen van és épp nem játszik hanem a nézők között ül.


Jó hát nem vagyok olyan feltűnő csaj,nincs szőke hajam,nincs kint a mellem,nem járok 5centis magassarkúban + miniszoknyában.. Igaz a mai rohanó világban van,hogy én is csak harmadszorra veszek észre egy fiút..

2011. máj. 28. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy egy lány kitűnjön a tömegből ahhoz NEM kell 5 cm-es tűsarkú, nem kell szőke haj, és nem kell kint lennie a melleinek!


(Nekem amúgy sem dominál a szőke inkább a fekete haj...)


Egy pasi észreveszi azt ha figyeli őt egy nő, (jó nem egy 12 éves) ha mosolyogsz rá, próbálsz a közelében vidám lenni akkor észrevesz..meg még hasonló dolgok.


Egyébként elég, ha normálisan vagy felöltözve! Mittuom én, egy szűk farmer, egy szűkebb normális felső, kiengedett haj, és mosoly!


Elárulom neked, hogy egy olyan nő aki (most elnézést ezért) rondácska, nem szép, az hiába vesz fel magassarkút, meg rakja ki a melleit és hiába szőke, attól kb a nevetség tárgyává válik felhívja magára a figyelmet, de nem mint jó nő hanem mint egy idióta szerencsétlen....

2011. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom :S érdekes lenne ha egy lány aki folyton egyedül mászkál,nevet csak úgy:D nem néznének bolondnak..:D



Hát felhúznék én bármilyen farmert + pólót de vastag a combom + van felesleg a hasamon is-.-"de már dolgozok rajta,hogy vékonyabb legyen a combom és laposabb a hasam.:)

2011. máj. 28. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Napszemüvegben próbálkozz,kevésbé feltünö!
2011. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!