Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Zavarna ha a párod sokat beszélne?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy tényleg sokat. De mindenről, szerelemről, politikáról, filozófiáról, összeesküvés-elméletekről, spiritizmusról, a teóriáiról, a gondolatairól, az érzéseiről, meg mindenről, ami csak az eszébe jut.


Persze pozitívumként megemlíteném, hogy ő végighallgatna, ha te is ilyen beszédes lennél!


17/F


(nemet kort légyszíves)


2011. okt. 2. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hailey13 ***** válasza:

15/L mielőtt elfelejtem


hát szerintem jobb mint a folyamatos kínos csönd, bár van hogy olyan ramaty a hangulatom hogy szájbavernék mindenkit aki hozzám szól, ezt pedig a szerelmemmel nem szeretném megtenni:) bár ki tudja, ha igazén szeretem akkor ez kifejezetten különleges lenne benne és egyáltalán nem zavarna.

van aki igényli hogy folyamatosan beszéljenek hozzá, van aki szereti kiélvezni a pillanatokat csendben. egyik se hiba.

2011. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom marha sokat beszél/magyaráz mindenről..
2011. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is egy kis szófosó minden számomra érdektelen témában, ennek ellenére úgy érzem hogy órákig tudnám hallgatni..:)) Csak akkor tudjál minden témáról természetesen, és komolyan beszélni.. (amit a drágáról nem mindig lehet elmondani..:D)


F/16

2011. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogyis 20L
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22/l

Én azok közé tartozom, akik sokat beszélnek és mindenről. Az emberek nagy százalékának az agyára megy a dolog, tisztában vagyok vele. De 3 éve párkapcsolatban élek valakivel, akit csak nagyon ritkán zavar. Szóval szerintem meg kell találni azt az embert, aki el tud így fogadni...

2011. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem öntöm magamból a mondatokat de elég szociális vagyok, jobb lenne számomra egy csacsogósabb lány, de a lányok felét nem kedvelem mondjuk (rossz tapasztalatok, érzéketlen emberekkel)

f18

2011. okt. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!