Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi játszódhatott le benne? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhatott le benne? Mi a baja? Fiú agyat nem értem?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom nálunk volt kora délutántól ma reggelig...ő fáradt volt, nekem nemsokára megjön, nyűgös voltam...ezért az egész nap nagyon hülyén jött ki...ő viccelődött (legalább is szerinte) én felvettem mindent. Aztán jött az este, amire kb. teljesen összevesztünk. Nagy nehezen kibékültünk, majdnem történt is valami, de aztán nem feküdtünk le, mert ő már majdnem elment, én meg még nem voltam eléggé bemelegedve. Utána elkezdtünk megint vadul smárolni, meg hasonlók...de már késő éjjel volt, nem akartunk azzal zörögni, h megint kimenni kézmosás, miegymás (mivel már volt némi előcucc a kezén)...de én eléggé kívántam a dolgot, mégis hiába mutattam, kb nem reagált rá.Először azzal jött, ami az eredeti indok volt, utána meg elkezdett mindenfélét mondani, h most neki nem menne, mert már el van fáradva, egész nap veszekedtünk, ez most neki nem igazán, meg am is úgy érzi, h nincs valami jól odalent, csak nem akart megsérteni, de most nem megy neki...én ezt visszautasításnak veszem. Főleg, h idáig azt mondta, a békülős szex jó dolog...és előtte 20 perccel még ment volna neki. Mégis azzal jött, h amikor nekem nem esne jól, ő nincs kiakadva. Mégis úgy gondolom, valami más gond van...nem is kíván már...?
2011. okt. 2. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz annyit, különben dobni fog.
2011. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> ő viccelődött (legalább is szerinte) én felvettem mindent


Na látod itt a gond, ne vegyél fel mindent, növessz humorérzéket, és tanuld meg kezelni az ilyesmit.


Meg ne hisztizz annyit, mert tényleg nagyon gyorsan nagyon rossz vége lehet.

2011. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!