Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi játszódhatott le benne, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhatott le benne, mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, internetes társkeresőn megismerkedtem egy 28 éves fiúval. Ő írt rám, elkezdtünk levelezni, msnezgetni. Az elején nem tetszett nekem annyira, bár láttam benne valamit, így aztán, hogy nem volt túl szimpatikus, sokszor ki is osztottam msnen. Ő mindezek ellenére maradt, türelmes és kedves volt, valamint javasolt egy személyes találkozót.

El is jött az ország másik feléből. Na akkor megfordult velem a világ, egyáltalán nem olyan volt, amilyennek az msnen mutatta magát, gyönyörű, kedves, egyszóval egy főnyeremény. Első látásra belezúgtam. Viszont csak rá tudok gondolni.

A találkozó jól sikerült, bár az feltűnt, hogy annak ellenére, hogy azt hajtogatja, hogy mennyire bejövök neki, és szimpatikusnak talál, nem akart tovább maradni, mint eltervezte, hiába invitáltam, pedig saját bevallása szerint másnap semmi dolga nem volt, szabadságon volt.

A vége felé már kezdett egy kicsit semleges lenni, bár én megtettem mindent, a lehető legkedvesebb voltam, adtam uzsonnát az útra, kikísértem egy darabon, aztán adott 2 puszit és szia.

Folytatódtak az msnes beszélgetések, én már persze nem osztottam őt, hiszen annyira tetszett a személyes találkozó után, hogy az valami hihetetlen.

Viszont ő egy gyönyörű átbeszélgetett éjszaka után, ami tényleg olyan volt, amilyennek lennie kell, másnap már elkezdett kötekedni. Minden msnen zajlott. A végére bevallotta, hogy tényleg kötekedett, és hűvös maradt.

Ma úgy írtam rá egy smst, hogy amit megígért, azzal mi van (volt egy megbeszélt ügyünk). Mondott egy kifogást, és azt, hogy ha úgy érezzük, hogy egyikünkben sincs meg a szikra, akkor hagyjuk abba. Én kétségbeestem, és megírtam neki, hogy nem erre számítottam, mert bennem megvan, észrevehette volna. Kérdeztem, hogy benne nincs meg talán? Azóta nem válaszolt. Ráírtam még egy smst, hogy szeretnék egy őszinte választ kapni. Arra sem válaszolt.


MI TÖRTÉNHETETT? Mikorra már fülig belezúgtam!! Itt bőgök magamnak azóta is. Segítsetek!


2009. szept. 1. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és azt mondta, hogy a kezdeti nehézségek ellenére is látott bennem valamit, ami miatt eljött a személyes találkozóra, ahol persze már a legjobbat igyekeztem adni.
2009. szept. 1. 16:25
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet úgy van vele akkor oltogattad most meg hogy láttad személyessen tudd hogy mit hagytál ki.szeméylessen bemutatkozott megismert téged is szeméylesen szerintem ugy van vele eddig nem kellettem akkor ezek után se keljek.
2009. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ezért sz@r ez a netes ismerkedés, hogy sosem lehet tudni igazán, hogy kivel beszélsz, mert nagy a becsapás lehetősége! Voltam már kedves a neten elsőre, és átvertek! S ez a srác is adott okot először gyanakodni! Később kiderült, hogy csak félreértés volt, de miért nem lehet betudni a netes névtelenségnek?? Most emiatt a k.va net miatt fogom elveszíteni? Annyira félek!!!!!!!!!
2009. szept. 1. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem veszítheted el, hisz sosem volt a Tiéd.

Ha ezek után sem válaszol az sms-ekre, sezrintem bármenynire is fáj, hagyd az egészet.

De ha tényleg tetszettél te is neki,akkor elég fura ez a hirtelen váltás a részéről.

Várj türelemmel, aztán ha ő nem jeelntkezik, te se keresd.

2009. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nézel egy buszt, esetleg vonatot, és eltiplizel hozzá. Sokan megijednek egy távkapcstól sajnos, de ha látja mennyire fontos neked...ki tudja mi lesz...
2009. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kép alapján tetszettél neki, azért ragaszkodott a találkozóhoz.

Mikor személyesen meglátott már annyira nem jöttél be neki külsőre, és ezért koptatott le.

Egy pasi, akinek tetszik egy nő, nem fog csak úgy viccből leutazni hozzá az ország másik végéről.

Vagy esetleg arra gondolt, h a távkapcsolatnak nincs esélye.De inkább az az igazság, hogy nála nem volt szikra. Ennyi.

Sajnos a társkeresők elég becsapósak, más képen látni, más személyesen. :(((

2009. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!