Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Egyértelmű hogy járni akar velem vagy sem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel augusztus végén egy táborban találkoztam, de akkor nekem barátom volt, így nem történt köztünk semmi, de bepróbálkozott nálam, visszautasítottam. a tábor 3 napja alatt minden estét végigbeszélgettünk,a tábor után pedig facebookon tartottuk a kapcsolatot.ezután pár héttel később találkoztunk egy buliban, amikor egész este ketten voltunk.meghívott egy koncertre, de én nem tudtam elmenni,viszont írtam neki, hogy jöjjön el egy szórakozóhelyre,ahol este leszek.mint kiderült,ő eljött ode megkereseni engem,de én akkor már nem voltam ott.pár nap múlva felvitt a gellért-hegyre(tegnap pedig a normafához),ismét egész éjszaka beszélgettünk.eközben nem tudtam,hogy mit csináljak a barátommal,úgy éreztem,hogy elhidegültem tőle és hogy belehabarodtam a másik srácba.szakítottam 1 hete a barátommal (nem feltétlenül a fiú miatt!!),amit elmondtam ennek a fiúnak.azóta programokat szervez nekem,találkozgatunk,bulizunk,utána együtt alszunk,reggelit készít nekem,olyan dolgokat mond el saját bevallása szerint amiket másoknak nem.néha aztérzem,hogy olyan megjegyzéseket tesz,amiből arra lehet következtetni,hogy csak barátként tekint rám.szerintetek csak meg akar először ismerni és nem elsietni a dolgokat?fiúk!ti csinálnátok ilyeneket egy baráttal?(tudom,hogy tetszem neki,mert mondta és mert már össze akart velem jönni és ő is tudja,hogy nekem is ő)
2011. okt. 2. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak jobban meg akar ismerni és nem mer újra aknára lépni azzal hogy szerelmet vall. Azt várja hogy mikor lát tőled egyértelmű jelzést vagy azt hogy lássa teljesen beleszerettél.
2011. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!