Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a mai nők nagyon válogatósak, és nagyon szánalmasan kelletik magukat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Nem követem az SP féle divatot nem járok kondizni, nem sportolok, viszont nem vagyok dagadt, és pattanásos, nem iszom részegre magam.

Udvarolok egy lánynak, aki tetszik. Nem mászom a nyakára, nem kergetem szánalmasan. De akkor utána még is az erőszakosabb rossz fiút választja.

Válogatósak, mindenbe belekötnek. Mért ilyen a hajam? Mért ilyen cipőben és ruhákban járok? Mért vagyok ilyen ronda?

Erre mit látok. Inkább jár egy szakmunkás gyerekkel.

Én komolyan nem értem a nőket.

Nem egy lány csinálta velem, hogy lóvá tett, azzal, hogy állandóan jött hozzám beszélgetni a barátnőivel, de amikor komolyabbra fordult volna a dolog, akkor meg ő neki állt feljebb, hogy mit képzelek. Minek kelleti magát akkor?

Egyszerűen annyira beképzeltek, azt gondolják, ami a lábai közt van, azt akarja minden férfi és ezért ő körülötte forog a világ. Hála istennek, hogy a szépség mulandó, húsz évesen már nem lesz ilyen szép.

Csak utána az történik az ilyen lányokkal, hogy valami rosszfiú felcsinálja, rá marad a gyerek, és az ilyen lányok szoktak rámászni a jófiúkra, hogy neveljék fel a gyereket, természetesen ilyenkor már nem szüzek.

Én nem jövök ilyen lányokkal össze. A legtöbb lány ilyen.

Ne mondja nekem senki, hogy nincs a környezetében hasonló.


17F


2011. okt. 2. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
most zavar, hogy a csajok nem téged választanak?
2011. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Egy tinilánynak jó esetben nem olyan ijesztő az egyedüllét gondolata, mint egy harmincas nőnek.
2011. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen.. sajna a legtöbb csaj válogatós... én is sajna az vagyok!!! Az a szörnyű, ha van egy fiú aki tök jól néz ki, viszont bunkó és "rossz fiú"-úgymond, szóval minden bajban benne van, ami jó.. de kicsit sok.. aztán van egy másik aki rohadtul jó fej meg mindig, foglalkozik is velem, meg minden.. udvarol tök arin.. DE NEM TETSZIK. miért nem lehet az ilyen pasikat egybe gyúrni??! Én sajna sok a közelemben a hasonló válogatós, a legközelebbi saját magam! :/ még magamat sem értem!!

14/L

2011. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne is azért jöjj össze valakivel, hogy ne légy egyedül. Még kevésbé jótékonyságból, mert szegényke olyan rendes.
2011. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos ezt embere válogatja van akinek én sem jövök be és van akinek igen.Próbálkozz egyszer úgy is összejön.No meg azért én is válogatós vagyok valamilyen szinten.És nem vagyok az a tipikusan jó fiú.Én kondizok néha iszok is.És van akinek ez bejön van akinek nem.Szerintem nem kell túldramatizálni a lányok válogatósságát.
2011. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hála istennek,hogy a szépség mulandó,húsz évesen már nem lesz ilyen szép"

Ez valami vicc akart lenni?Mindkét nem a huszas éveiben néz ki a legjobban.Valószínüleg túl szép lányokat nézel ki magadnak,lehet hogy lejjebb kéne adnod az igényeidből.

2011. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem a legszebb szebb lányokra pályáztam.
2011. okt. 2. 19:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, tizenévesen láthatja így, főleg fiúként. Gondolom, lányban a 13 a tökéletes kor neki.
2011. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
16 éves lányokra gondoltam, de ők a 20+ korosztályra kacsingatnak..
2011. okt. 2. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok válogatós, de tudom milyen gázak pl az osztálytársaim. hülye seggrészeg pasik után loholnak, bezzeg aki kedves velük azzal meg köcsögök. én mondjuk nem a külsőt nézem. lényeg, hogy jó legyen a humora, meg lehessen beszélgetni vele.

14/l

2011. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!