Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem úgy, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a mai nők nagyon válogatósak, és nagyon szánalmasan kelletik magukat?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Nem követem az SP féle divatot nem járok kondizni, nem sportolok, viszont nem vagyok dagadt, és pattanásos, nem iszom részegre magam.

Udvarolok egy lánynak, aki tetszik. Nem mászom a nyakára, nem kergetem szánalmasan. De akkor utána még is az erőszakosabb rossz fiút választja.

Válogatósak, mindenbe belekötnek. Mért ilyen a hajam? Mért ilyen cipőben és ruhákban járok? Mért vagyok ilyen ronda?

Erre mit látok. Inkább jár egy szakmunkás gyerekkel.

Én komolyan nem értem a nőket.

Nem egy lány csinálta velem, hogy lóvá tett, azzal, hogy állandóan jött hozzám beszélgetni a barátnőivel, de amikor komolyabbra fordult volna a dolog, akkor meg ő neki állt feljebb, hogy mit képzelek. Minek kelleti magát akkor?

Egyszerűen annyira beképzeltek, azt gondolják, ami a lábai közt van, azt akarja minden férfi és ezért ő körülötte forog a világ. Hála istennek, hogy a szépség mulandó, húsz évesen már nem lesz ilyen szép.

Csak utána az történik az ilyen lányokkal, hogy valami rosszfiú felcsinálja, rá marad a gyerek, és az ilyen lányok szoktak rámászni a jófiúkra, hogy neveljék fel a gyereket, természetesen ilyenkor már nem szüzek.

Én nem jövök ilyen lányokkal össze. A legtöbb lány ilyen.

Ne mondja nekem senki, hogy nincs a környezetében hasonló.


17F


2011. okt. 2. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Elég éretlenül gondolkodsz, nem való neked még nő.

,,Hála istennek, hogy a szépség mulandó, húsz évesen már nem lesz ilyen szép."-én csúnya voltam tizenévesen, mára viszont szép nő lettem. Na bumm, és nem vagyok egyedüli eset.

25/N

2011. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én is rendszerint szemtanúja vagyok annak a nyomasztó képsornak, hogy a kis 15-17 éves ribik mit művelnek a férfiakkal. Teszik az agyukat, bájolognak, csak hogy a plafont nyaldosó egó megkapja az aznapi táptalaját, aztán mennek tovább, mint aki jól végezte dolgát. Undorítóak! A nagyon szélsőséges esetek sorsa általában az, amit amit mondasz... kihajítják őket, mint macskát, így egyenes út vezet ahhoz, hogy másznak az empatikusabb férfiak nyakára a kölykükkel együtt. Kivételek biztos itt is vannak, csak türelem és megtalálod! :-)

Azt viszont kikérem magamnak, hogy 20 évesen már nem olyan szépek a nők! Sokkal érettebbek, nőiesebbek és az infantilizmus is érezhetően kezd lekopni róluk.

22/N

2011. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%

"Nem egy lány csinálta velem, hogy lóvá tett, azzal, hogy állandóan jött hozzám beszélgetni a barátnőivel, de amikor komolyabbra fordult volna a dolog, akkor meg ő neki állt feljebb, hogy mit képzelek. Minek kelleti magát akkor? "


Ahamm.

Szóval ha nem áll szóba veled, akkor bunkó válogatós felszínes köcsög, aki még esélyt sem ad.

Ha szóba áll veled, beszélget veled, jól elvan veled, de mint pasi nem jössz be neki, akkor bunkó válogatós köcsög, aki direkt húzza az agyadat.


Hiába: ha egy nő neked bejön, te viszont neki nem, akkor az bunkó válogatós köcsög. Ez van.


A "mai férfiak" - már ha te az vagy - kábé ezen a szinten vannak leragadva.


***


Utolsó mondatunk természetesen csupán illusztráció, én nem gondolkodom veled ellentétben olyan fantasztikusan komplexen, hogy minden pasi, vagy akár minden 17 éves pasi ilyen szánalmas, de van belőletek egy csokorral, és imádtok itt rinyálni a gyk-n, hogy minden nő ribanc és kész, mert nem akar titeket egyik se' leszopni, csak a többieket, akik persze hozzátok képest mind-mind csupa gyökerek...

2011. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!