Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyire vagytok válogatósak úgy általában? Mik azok az alapvető dolgok, ami meg kell hogy legyen egy lányban, hogy szóbaálljatok vele?

Figyelt kérdés
Válaszolók kor is írjatok, köszi!
2011. okt. 9. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:

ne legyen túlsúlyos,legyen helyes az arca(nem kell nagyon de azért egy mércét üssön meg) ,lehetőleg ne legyen rajta több kiló smink, de adjon magára

amikor először akarok szóbaállni vele akkor kb ennyi

2011. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

nekem 8.


14-85-ig jöhet bárki aki nőnemű.

19f szűz.

2011. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
De szerencsétlen vagy te utolsó!
2011. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hosszútávra vagy csak alkalmira?
2011. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

15:52-es majd akkor beszél ha 19 éves létedre még 1 csaj kezét sem fogtad meg....és még 1 csaj sem nézett még rád úgy mint barát.


majd akkor dumálj.

2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* 16:52
2011. okt. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19F-nek, ha nem egész nap otthon rohadsz, és kinyitod a szemed, és meg mersz szólalni, ha nem is vagy 1 szívtipró se külsőre, se belsőre, kizárt, hogy ha odamész 10 vagy tod mit, 20 lányhoz, abból ne lenne 1, aki legalább megismerkedne veled.
2011. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

19:47

Pedig nem mindenki a nők kedvence. El kéne ezt fogadni.

2011. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha tetszik nekem és nem az a beképzelt (amik most elszaporodtak), alacsony vékony, cukker arc.


Am mindenkivel elbeszélgetek attól hogy nem tetszik...

f18

2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóba mindenkivel szóba állok, de ahhoz hogy barátságnál több alakuljon ki, nekem azért fontosak a következők:


Legyen szép az arca (mindenkinek más a szép, én ezalatt azt értem, hogy nekem tetszen:)), ne legyen túlsúlyos (akin van +4-5 kiló nem számít semmit, de több ne nagyon), ne legyen beképzelt és mosolyogjon!:D :)


18F

2011. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!