Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5év után szakítottam a batráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5év után szakítottam a batrátommal hogy tegyem magam túl rajta? 18/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:
egész éjjel sírtam. Az iskolában se tudok figyelni.
2011. okt. 2. 20:44
 2/10 DiMalto ***** válasza:
ne emészd magad tul leszel rajta!! ilyenkor legjobb ha sokat barátok közt,akik terelik kicsit a figyelmed!!
2011. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Közhely de az idő majd megoldja.Amúgy legyél barátokkal foglald el magad.
2011. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még bennem van a remény hogy újrakezdhetnénk. Csak ha nemlenne női büszkeség hogy harcoljak érte
2011. okt. 2. 21:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézz magadba.

Az emberek 70 (igen hetven) % ának 18 éves korában nincsen komoly kapcsolata, sőt esetenként még csak kapcsolata sem volt.

Szóval, érezd magad szerencsésnek, és kivételesnek.

5 év 5 év. Biztos okkal lett vége, egy ésszerű döntés miatt...nyomot hagyott benned, nem vitás, fájni fog, biztos, és még sokáig. Ne gondolkozz olyanokon, hogy lesz más meg a f*szom, éld az életed, friss még ez az egész, meg kell emésztened, tul kell tenned magad rajta, idő kell hozzá, és rengeteg erő. Kitartás....

2011. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 DiMalto ***** válasza:
az ujra kezdés az nagyon gáz!! már semmi sem lesz olyan mint elötte,hatalmas csalódás lenne hidd el.......
2011. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem,hogy mért lett vége?


Amúgy sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked!

2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is sok erőt kívánok :D

és engem is érdekelne miért lett vége :(

2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sok volt a féltékenység mindkettőnk részéről. Mígnem egy nagyobb balhé után én egy buliban megcsaltam az egyik ismerősével. Amit persze nem néz el nekem. ( amit persze megis értek). Nem kérek olyan komikat hogy ribanc meg hasonlók. Eleget fogok szenvedni így is.
2011. okt. 2. 22:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Megtudlak érteni téged. Ne félj tul leszel rajta majd. Én tudom hgy nehéz de aztán ugy is fog jönni valaki majd neked akivel majd jó lesz. Kitartást. De addig is legyél sokat a barátnöiddel!

2011. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!