Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol/hogyan ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedhetnék lányokkal?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és hát már szeretnék megismerkedni egy normális lánnyal, szeretnék párkapcsolatot. Az osztályban több fiúnak is van barátnője, nekik vagy az osztályból van a barátnőjük, vagy haverjaik ajánlották nekik a lányokat, de én ilyen vakrandiba nem szeretnék belemenni, mert félek, hogy nem tudok beszélgetni a csajjal, vagy nem tudom h én bejönnék-e neki. Más 15 éves srácok is így ismerkednek? Én inkább ennél kicsit komolyabb dologra vágyom, csak az a baj, hogy kicsit félénk és tapasztalatlan vagyok az ismerkedésben. Szerintetek hol találhatnék hozzám illő lányt? Köszi a válaszokat
2011. okt. 2. 22:38
 1/4 DiMalto ***** válasza:
hát ha igy állsz hozzá akkor sehogy,mit parázol,ha egy kettö nem jön össze abbol csak tanulsz és legközelebb már jobban megy.......
2011. okt. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha debreceni vagy én személyesen viszlek el csajozni és garantálom a sikered!
2011. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
akárhol..bas.szameg ezt is nekünk kéne tudni? haver, akárhol, z utcán, suliban, moziban, sportklubban, akárhol..jézusom te is egy érett határozott "pasi" lehetsz
2011. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

háhh :DD mintha én írtam volna csak fiúba.. az én is tapasztalatlan vagyok, az oszttársaim idióták élőbe meg nem nagyon .. :D ha gondolod azért küldhetsz egy privit :)

15L

2011. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!