Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Esetlek valaki hasonló helyzetben már? Döntés képtelen vagyok!

Figyelt kérdés
Volt egy barátom másfél évig, szakított, hogy már nem szerelmes, ennek már 5 hónapja lassan. Törölt is minden honnan, nem is beszéltünk egészen idáig. Most felbukant azzal, hogy hülye volt, nem arról volt szó, hogy nem szeret csak a sok vita, veszekedés ezeket elnyomták benne, de szeretné megprobálni újra,leülni megbeszélni kinek mi volt a problémája és változtatni rajta. A baj, hogy nekem 2 hónapja van barátom és nem tudok dönteni kettöjük között. Valahol még szeretem az ext de mi rá a garancia ha olyanja van nem hagy megint el? Volt már valaki hasonló cipőben?
2011. okt. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
maradj a jelenlegivel.
2011. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manfegor ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap kellett neki, hogy rájöjjön, akkor valami nem kóser. Szerintem is maradj a mostanival
2011. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer nem működött, ezután sem fog. Maradj a mostanival, az exet meg rázd le.
2011. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
garancia? a Samsung is csak 2+1 év garanciát ad a termékekre... szerintem neked kellene döntened, mi honnan tudjuk? ahhoz menny akit szeretsz, ennyi! két embert nyilván nem lehet.
2011. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, ha egyszer már elhagyott, egyértelműen vége lett a kapcsolatnak, nemcsak, hogy nem érdemes, hanem nagy hiba lenne újra foglalkozni vele.


Az a fő gond, hogy az emberek, hogy túl sok amerikai filmet néznek és azt hiszik, ami azokban van aszerint kell viselkedni. Nem, a nagy szerelem nem fog kalandos úton rádtalálni, nem az alkoholista, drogos fickó nem fog megváltozni a szerelme kedvéért, és végül nem, az ember jelleme, személyisége nem változik meg varászütésre. Ha valaki ilyeneket elhisz az nagyon éretlen.

2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!