Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb döntés ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
párommal 5 és fél éve vagyunk együtt. már 3 éve együtt élünk (én 26 nő, ő 29 férfi). már a közös házakat nézegetjük, hogy vegyünk, gyereket tervezünk. én nagyon szeretem őt, ő is engem. csak az a baj, hogy valami megromlott... nagyon sokat dolgozik az elmúlt hónapokban, mindig fáradt. ez azt jelenti, hogy nem járunk sehova, mindig otthon vagyunk hétvégenként, alig beszélgetünk, ha tervezek valamit valahogy neki mindig közbejön valami, nem sexelünk, hiába próbálkozom a romantikával, gyertyafényes esetékkel, semmi. vagy elalszik, vagy hidegen hagyja. pedig sokszor ölelget, mondja, hogy szeret. de valami megváltozott. én vágyom a szenvedélyre, a tűzre, ami már nem olyan. mit tegyek? nem akarom elhagyni, de félek, hogy így mi lesz később, gyerekek után. belátja néha, hogy valami nincs rendbe, meg sokat is veszekszünk minden miatt. de mit tegyünk? párterápiára nem akar jönni, beszélgetni nem akar róla, változtatni nem akar vagy nem tud. mi a helyes ilyen helyzetben?
2010. febr. 23. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj kislányom mért raktad fel ide azt a kérdést mondtam hogy mi is igy vagyunk apáddal de együt vagyunk
2010. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon sokat dolgozik...ott a kulcsmondat...

lefárasztja szellemileg,fizikailag,nem csodálkozom

legyél vele türelmesebb

2010. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elhalasztanám a helyedben a tartósabb projekteket. Ház, gyerek, meg ilyenek, amíg meg nem oldódik ez a helyzet, ki nem derül hogy mi a baj. Mert ha fáradt és emiatt van, ez csak fokozódik ha házatok meg gyereketek lesz, és nem lesz jó vége. Ha meg kiderül hogy mi a baj,és megoldódik, akkor vágjatok csak bele. Nem kell rohanni. Ne utána verd a fejed a falba hogy minek kellett ez neked egy életre. Tapasztalat.
2010. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!