Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuperpucus kérdése:

Mit tegyek, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot, kb 2 éve. Én tudtam hogy van neki valakije, de hogy ennyire komolya azt, nem. Lefeküdtünk egymással, és én megszerettem. Neki közben gyereke született, és összeházasodtak. Azt mondja fontos vagyok neki és hogy nem hagyja hogy elfelejtsem. Meg számtalanszor mondta már, hogy lépjünk le együtt, de nekem még nincs szívem itt hagyni a szüleimet. Mit tegyek? Annyira tanácstalan vagyok
2011. okt. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tönkretennél egy családot és elb@sznád egy gyerek életét csak azért mert egyszer megdugott az a pasi? Hadd ne mondjam mit gondolok, de a pasi is jó nagy balf@sz.
2011. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez azért nem teljesen így van! Mert nekem halványlila fogalmam sem volt arról, hogy terhes volt a nője. Most tudom hogy van gyerek aláírom, nem szép dolog.. De mondd csak! Te gondolom úgy működsz, hogy jajj belé nem szerethetek, és nem is szereted meg az illetőt, igaz?... Bárcsak nálam is így működne....
2011. okt. 3. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

de figyelj csak, az is csunya h ugy feküdtél le vele hogy van/volt nője, mert ezt tudtad... ha még nem is komoly akkoris..

a pasi kétszínű

és vannak dolgok amikről le kell mondanni hogy másnak jobb legyen, annak a gyereknek APUKA kell.. hogy fog az majd felnőni?? egy jó tanács , ne tegyél tönkre egy családod, egy pici baba életét, ő mit ártott neked??

2011. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hát ez azért nem teljesen így van! Mert nekem halványlila fogalmam sem volt arról, hogy terhes volt a nője."


Eleve nem kellett volna kikezdeni valakivel, akinek van nője.


"Te gondolom úgy működsz, hogy jajj belé nem szerethetek, és nem is szereted meg az illetőt, igaz?"


Normális ember, legyen az férfi, vagy nő nem fog ráakaszkodni valakire, aki kapcsolatban él, ráadásul már gyereke is van.


Ez olyan tipikus hülye női viselkedés. Széttettem neki a lábamat egyszer és elhiszem, hogy évekig azzal hülyít, hogy csak engem szeret és majd elhagyja az asszonyt. Rohadtul nem fogja. Ha van otthon némi zűr, van az asszonynak éppen megjött, akkor te ott leszel kéznél tartaléknak és rajtad kívül bizonyára van még egy-két ilyen "barátnő".

2011. okt. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!