Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért csak azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért csak azokat szeretik, akik poénosak, és a komolyabbakat nem?

Figyelt kérdés

Értem én,hogy nem lehet egy kapcsolatnak abból kiállnia,hogy ketten sakkoznak egy szobában,de szerintem egy 20-21 éves lánynak szerintem már komolyodnia kellene.Valamiért nem is tudok legújabban hülyéskedni,egyre komolyabb vagyok,és ez kezd probléma lenni.Miért?

21F


2011. okt. 3. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kiállnia nem kell a kapcsolatnak ebből.

és szerintem nem csak a hülyéket szeretjük,szerintem.

20l

2011. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont fordítva van.
2011. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért a poénosabb fiúkat szereti a legtöbb lány, amiért a fiúk a poénosabb lányokat szeretik. Egyébként szerintem nem ez a lényeg. De inkább poénbomba gyerekkel lennél együtt,mert mellette nem lehet unatkozni (olyan gyakran:P) Egyébként ez nem igaz hogy azokkal szeretik. Ez több dologból áll össze. persze nagyobb figyelmet kapnak az ilyen fiúk és lányok, így könnyebben észre veszik őket, könnyebben ismerkednek is. Egyébként én is egyre komolyabb vagyok. Szerintem ez a korral jár:D:P

21l

2011. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
figyelj én úgy gondolom hogy ha találkozol majd egy olyan lánnyal aki nem az idiótákkal van elfoglalva hanem a komoly felnőtt gondolkodású pasikkal, és kialakul majd köztetek a kapcsolat úgyis felfogsz szabadulni és te is dilis leszel. Nem okoskodásból írom de én és a barátom többé kevésbé komolyak voltunk mikor összejöttünk és most meg mint két idióta szóval ez majd úgyis felfog belőletek jönni :)
2011. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na jó.csupán ez gázos szituációkat hajlamos eredményezni.Legutóbb pl munkahelyemen próbálkoztam be egy csajnál.Hajlott a dologra,viszont nem voltam elég poénos neki.Na kössz.(egyébként tudom magamról,hogy tényleg nem vagyok az)Azóta köszönésen kívül semmi nincs.
2011. okt. 3. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
mooondjak egy viccet?*-*
2011. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem a "nem vagy elég poénos" ez esetben azt jelenti, h nem vagy elég jóképű. Nem a humor számít a nőknél, az biztos.
2011. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De, nálam csak a humor számít, szóval ez hülyeség. A volt barátom az iskola legnépszerűbb sráca volt, hidd el, ha megláttad elkezdtél szakadni a röhögéstől annyira idiótán nézett ki, de fél percet nem bírtál ki mellette röhögés nélkül. Imádták őt az emberek. Én is.
2011. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A lányok nem a komoly fiúkat nem szeretik hanem a CSAK ÉS KIZÁRÓLAG komoly fiúkat. Nagy pozitívum ha egy fiú tud komoly lenni, de igenis tudja magát elengedni ha a szitu azt kívánja.
2011. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék meglenni komolyság nélkül, sőt, menekülök onnan, ahol állandóan megy a majomparádé. Szükségem van viszont egyfajta kötetlenségre, pontosabban hogy ne azt lesse folyamatosan a barátom, hogy éppen mit csinálok rosszul vagy hogy mi nem tetszik neki rajtam. Ehhez pedig szerintem kell egy bizonyos fokú oldottság és rugalmasság, amivel meg (mily rettenet) gyakran együtt jár a humor. Nálam a komoly életszemlélet a nyerő, de csak akkor, ha nem egy minden szituációban búvalb****** illetővel kell szembesülnöm.

22N

2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!