Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudom elfelejteni életem szerelmét a gyerekem apját mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta nem tudom elfelejteni életem szerelmét aki ráadásul a gyerekem apja is.Próbáltam mindent megtenni.Csúnyán "váltunk"el.Nagyon szeretem nincs is senkim.Már próbáltam úgy is elfelejteni de nem tudtam a kutya harapást szőrével sem működik.Ezzel már nem is próbálkozom.Jött a gyerekért de én nem szólok hozzá,hogy ne fájjon annyira stb..valahogy így tudtam ezt a helyzetet kezelni.De most megkérdezte szeretem -e és zokogva elmondtam,hogy igen.Azt mondta ő is szeret engem csakhogy idő közben megnősült ő is tovább próbált lépni..Azt mondta szeret és félek,hogy csak a reményt keltette fel bennem lépni úgy sem mer mert komoly anyagi terhet róna rá mit tegyek????Erre van gyógyír???Van most itt valaki?
2011. okt. 3. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd meg a feleségétől, hogy most mit tegyél.
2011. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom gúnyból írtad -e ezt de ha igen köszi szépen.
2011. okt. 3. 20:55
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért vagy ilyen szánalmas.
2011. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
állítása szerint nincs jóban a feleségével ami négy hónapnyi házasság után azért ....
2011. okt. 3. 20:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha szánalmasnak gondolsz nem kell írnod tanácsot kértem nem megítélést ...
2011. okt. 3. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzetben vagy és sajnállak! Azt ugye Te is tudod, hogy az új házasságába nem tolhatod bele az orrod, mert nem fair dolog! Ez tipikusan már az a helyzet, amikor már tovább kell lépned! Tudom könnyű ezt mondani! Nem megbántásból mondom, de itt Neked már orvosi segítségre, szakemberre van szükséged! Az emberek félnek az ilyet bevállalni, de egy jó szakember csodákra képes!


Az írásodból azt vettem ki, hogy ha a volt férjed nem lenne házas vissza skandálna hozzád, csakhát...

2011. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csakhogy én ezt kordában tartottam és magamba.Amíg meg nem kérdezte van -e esélyünk arra,hogy együtt legyünk?Nem én hoztam fel a témát sőt én mindig is igyekeztem palástolni mindent.Ő kérte,hogy mondjam el és nem csak úgy a képébe vágtam hosszasan kérte mire elmondtam,hogy én is szeretem talán így pontosabb.
2011. okt. 3. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező,de miér is mentetek szét?Szeretitek egymást,akkor miér nem léptek?Azt írod anyagi terhet róna rá,miért?Sz@rháziskodik(nem dolgozik)?

Próbáljátok megbeszélni,dehogy miér váltatok el ezt nem értem,mert szeretitek egymást ezt látom.Lépjen,szépen váljon el,és legyen veletek ennyi az egész.

2011. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az én is ezt mondtam neki.Ha meg nem akar semmit minek zaklatott fel.Én tényleg kordában tartottam az érzéseimet és nem mondtam semmit ő eröszakolta ki
2011. okt. 3. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást még mindig akkor ne a mostani feleségével foglalkozzatok hanem azzal hogy ti legyetek boldogok, mindenki követ el életében baklövéseket,csak nem mindenki ismeri el.
2011. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!