Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sehogy nem lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sehogy nem lehet elfelejteni egy igaz szerelmet?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, de én még mindig nagyon szeretem, most meg az új barátjáról rak fel csókolózós képet a Facebookra, és ez engem megöl, ahogy látom, ő már másé.(nem tudom más hogy mondani)
2011. júl. 3. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi túl leszel rajta az idő majd segít...
2011. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd a face-book-on. Keress te is egy másik lányt. De szimplán az idő is megoldja, csak úgy kicsit tovább fáj, de majd elmúlik.
2011. júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ismerem az érzést,velem is ez volt.ha a csaj nem érzi,hogy te még mindig szereted,hanem azt a csicskát választja helyetted akkor benne van a baj.te pedig túl leszel rajta.:)

nyugodtan flörtölj,próbálj meg ismerkedni,egy hosszú idő után el fog múlni az érzés.:)

2011. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
a szerelem, ha igazi soha nem er veget.
2011. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:
túl leszel rajta :) ha ilyen képeket töltöget fel, amúgy se nagy kár érte. ha nagyon zavar, töröld a csajt, akkor nem látod.
2011. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

11.46


Ez meg úgy baromság ahogy van!


Minden szerelem véget ér! Az igaziak is! Az évek alatt átalakulnak az érzések szeretetté, megbecsüléssé és sok minden mássá, legalábbis egy sikeres, jó kapcsolatban.


Te pedig lehetsz igazán szerelmes valakibe, ha nem szeret viszont, akkor egy idő után a te szerelmed is elmúlik majd.

2011. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 chocoholic válasza:
elfelejteni... nem. szerintem az mindig megmarad. idővel enyhül, lecsillapodnak az érzelmek, sőt, még lehet az ember újra szerelmes, de az akkor sem ugyanolyan.
2011. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit igazán, őszintén szerettél, mikor szakított veled, az mindig fájni fog. Velem már 2 éve szakítottak, azóta már megtaláltam újra a szerelmet, jobb is, mint az előző sráccal volt, de mégsem tudok rá fájdalom nélkül gondolni. Nagyon szerettem, mikor elhagyott, és fáj, hogy mi lehetett volna, ha nem hagy el. Persze erre csak ritkán gondolok, de akkor rossz.
2011. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, soha.


Ez van, ezzel kell együtt élni. :)

2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

17:12-esnek

A szerelem nem szeretetté alakul, ha átalakul akkor már nem fogsz tudni úgy nézni a párodra, mint azelőtt. Ilyenkor mondját az emberek: "szeretem mint embert, de mint pasit, már nem..."

A egy jó kapcsolatban annyi történik: az első 8 hónap-3évben minden érintésre, összebújásra sok endorfin szabadul fel...majd később kb. 3 év után ez visszaesik, így már nem az a szenvedélyes szerelem lesz, amikor minden percben csak szeretkeznétek, hanem meghittség veszi át a szenvedélyt...Ilyenkor eltűnik a rózsaszín köd, és kiderül hogy vajon rózsaszín felhő nélkül is el tudod-e fogadni a párod vagy sem. Itt bukik meg sok kapcsolat.


A kérdésre válaszolván: Csak saját tapasztalataimból tudok beszélni. Nekem másfél évembe telt, hogy ugymond elfelejtsem, de még ha ma meglátom, akkor is kicsit felkavarodnak az érzéseim, pedig a jelenlegi páromba is igazán szerelmes vagyok. Szóval szerintem az igazi szerelmet soha-soha nem felejti el az ember... Egy idő után megszűnni látszik, de szerintem csak eltemetődik személyiségünk mély bugyraiba, vagy átalakul és valamilyen más formában tör elő és éli ki magát. Mondjuk úgy, hogy feldolgozzuk az azt a traumát, a szakítást.

Feldolgozás szakaszai: tiltakozás, kétségbeesés, leválás.


Szerintem ezt nem lehet siettetni, egy ideig hiába keresel más lányt, mindenkiben őt keresed majd, és senki sem lesz elég jó, mert senki sem pont olyan mint ő. Aztán később észreveszed hogy vannak más lányok is a világon, de még mindig nem lesz senki sem olyan jó mint ő. Majd egy idő után találsz egy sokkal jobbat mint ő és vele boldog leszel.

Ez így működik!

Mindent úgy látunk, ahogy azt az aktuális lelki állapotunk megengedi nekünk.

2011. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!