Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni egy reménytelen szerelmet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit imádok, de ő nem igazán szeret engem és csak alkalmakra jövünk össze ha éppen ránk jön a szapora.Én bele szerettem, de ő csak szexre akar engem.Hogyan tudnám elfelejteni a szerelmet?Bármilyen drasztikus megoldás jöhet.Csak segítsetek,mert már megőrülök.


20/F


2010. szept. 15. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne járjatok össze alkalmanként sem mert így nem fog menni.

Kezdj ismerkedni más lányokkal.

2010. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért bármilyen drasztikus meoldást mégse akarj mert az öngyilkosság is ide tartiozik :P szóval ha elakarod felejteni akkor en járj össze vele ha áll a farkad... mert ugyebár minél több időt töltesz vele anál nehezebb elfelejteni és ne hagyd h kihasználjon ha rád jöna szükség keress mást!!! ha nem tetszik neki akkor tudd semmi köze hozzá és ne érdekeljen ha megharagszik mert nehogy már neki álljon feljebb h ki akar használni! probálj ismerkedni keress valaki mást hátha sokkal jobban fogod szeretni mint az előzöt és az már felejtős lesz ;)
2010. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted és le is fekszik veled, akkor mi a baj? Örülj neki. Igaz később jobban fog fájni, de lesz még nagyobb fájdalmad is az életben. Szerintem csak a jó oldalát nézd és ne gondolj a gonddal. Vagy udvarolj neki, de ha az tényleg nem kell neki, akkor lehet hogy ellenkező hatást érsz el. De én mint lány amondó vagyok, hogy ha lefekszik veled, akkor nem hiszem hogy zokon venné a közeledést
2010. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
keress valakit aki jobb szebb kedvesebb nagyobb a melle es szeress bele abba ne hagyd hogy a szived vezereljen menyj a farkad utan=))
2010. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szapora, az csak nálunk jelenti csak azt, hogy fo_sás? bocsánat, de ez :D bocsi, hogy nem írok segítséget, de hiába mondanék bármit az én életemből, sose tudok az előtt beleszeretni különösképpen valakibe, mielőtt nem jönnék össze vele.
2010. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az amnézia egy drasztikus megoldás. Rendes módszer nincs a reménytelen szerelem ellen. Majd elmúlik... (nekem is elmúlt pár év után)
2010. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagyviri ***** válasza:
Ne járj vele össze dugni. Keress egy másik lányt, aki majd viszont szeret.
2010. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!