Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két szerelme az embernek?

Figyelt kérdés

Egy boldog párkapcsolatban élő ember lehet-e szerelmes egy olyan emberbe is a párja mellett, aki régebben szimpatiks volt neki (4 éven át), de nem fordult komolyabbra adolog. Most azonban egy lassan egy éves boldog kapcsolata van, élete szerelmével.

Ez lehetséges? Valaki érzett hasonlót?


2011. okt. 4. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Amerikában van egy mozgalom, ami a szabad szerelmet vallja, azaz akik nyíltan felvállalják, hogy több partnerrel is gyakorolják a szexet. Ráadásul ezek keresztények közül szerveződtek. Polyamorous a nevük. Ha te is hasonló vagy, szervezd meg itthon ezt. Én férfi vagyok, és én is néha több nőbe vagyok szerelmes egyszerre, de én már elfogadtam magam ilyennek. Ma divat egyébként is a nyitott párkapcsolat.
2011. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A szerelem szerintem monogám dolog.

Az, hogy felkavart az a másik srác, az csak azért van, mert bele voltál zúgva, és nem teljesült be sose. Ne add fel a biztost ( akit egyébként is szeretsz ) egy kósza érzésért, ami valószínüleg csak egy fellángolás.


27/n

2011. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges:


[link]

2011. okt. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehetséges, hogy csak fellángolás, mert nem teljesült be anno. Nem tervezem, hogy elhagyom a páromat, mert nagyon szeretem, nem érdemelné meg. talán csak egy fellángolás a másikkal. Vele nem is tudnám elképzelni, hogy együtt éljük le az életünket. Régen talán működött volna. De amióta rátaláltam a páromra, észre se vettem a régi szerelmemet. Biztos csak összezavart, hogy flörtölni kezdett.
2011. okt. 6. 17:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem nem lehetsz két emberbe szerelmes, csak elfogott a nosztalgia, ne találkozz vele pár napig és már nem is fogod érezni.
2012. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!