Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Éreztétek már hogy nem is kell a kiszemelt csaj, miután a beszélgetés alapján nincs egy közös témátok?

Figyelt kérdés

fészbukon beszéltem vele..


az viszont zavar hogy sokszor úgy tud nézni rám ,mint vmi angyal:D


magyarul nagyon tetszik a csaj és sztem én is bejövök neki. de ez olyan rossz hogy .más hobbijaink vannak..


tovább kéne keresgélnem, vagy mit javasoltok?

18f


2011. okt. 4. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a személyes beszélgetés alkalmával azt érzed, hogy nem "ilyen lovat akartál…"

Ha továbbra is tetszik, megpróbálhatsz javítani ezen és közös témákat keresel vagy csak érdeklődsz a másik fél iránt.

Ha nem sikerül semmi, veheted könnyedebre is a kapcsolatot vagy elfelejted az egészet.

2011. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!