Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, vagy csak én vagyok önző?

Figyelt kérdés

A barátommal 4éve vagyunk együtt,együtt is élünk.

Már jó ideje ismerem a szüleit is.

Az anyukájához kétnaponta átmegy,ez még nem is zavarna,de úgy érzem én vagyok a 2.az életében.

Mindennap hívja telefonon,néha azt hiszem másik barátnője van,mert úgy édeleg a telefonba,komolyan.

Én mosok,főzök,takarítok rá,de nekem szinte semmi tiszteletem nincs előtte.

Ha valami programot tervezünk,mindig mondja,hogy az anyukáját is hívni kéne.

Nem tudunk kettesben programot csinálni,mert lehetetlen.

Nemrég mondtam neki,menjünk el majd a karácsonyi vásárba,forralt borozni,nézelődni,erre persze,hogy mondja ,hogy az anyukáját is el kéne hívni,mert milyen jó lenne,ha ő is ott lenne.....

Minden hétvégén náluk kell lenni.

Nincs vele bajom,mert jól érzem magam ott,de már kezdem ezt unni.......

Nem bír elszakadni tőle.

Mit tegyek?

Kezd nagyon elegem lenni.

(elnézést ha van helyesírási hiba,nagyon ideges vagyok)


2011. okt. 5. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha meguntad anyuci pici fiát, keress engem.


F 29

2011. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

elfelejtettem még azt,hogy most meg kitalálták,hogy költözzünk össze.

Így kiadhatnánk ezt,ahol most lakunk,és több pénzünk lenne.

2011. okt. 5. 10:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező.
2011. okt. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nehogy odaköltözzetek!!!


Párod kicsit betegesen ragaszkodik az anyjához... Én már rég szakítottam volna.

2011. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nehéz eset. Próbáld meg megbeszélni a pároddal, hogy ti már egy család vagytok, aminek az ő anyukája is része, de ő csak a tágabb család. (Ha egyedül van az anyukája, akkor megértem, hogy vele is kell foglalkoznia) Mondjuk kössetek kompromisszumot, hogy legyenek olyan programok, olyan napok, amik csak a tietek, és legyenek olyanok, amiken anyujával vagytok. Szervezz olyan programot, amibe eleve betervezed az anyósjelöltet, hogy lássa, hogy neked is fontos, de te vele akarsz együtt élni, és nem az anyjával. Kérd meg arra is, hogy segítsen a házi munkában, hogy tudja milyen piszok nehéz, és akkor talán kialakul benne valamiféle tisztelet. Mindenképpen üljetek le és beszéljétek át ezt a dolgot higgadtan, felnőtt emberhez méltón. És akkor meg is kérdezheted, hogy mért fontos neki ennyire az anyja.
2011. okt. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért utálod az anyját?!
2011. okt. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem h miért ne mehetne el veletek pl. karácsonyi vásárra az tudtommal nem szex meg szerelmes program... mi volt h 6-7en mentünk karácsonyi vásárba! Miért ne mehetne veletek?
2011. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Dehogy utálom,nincs vele semmi bajom,pedig már régebben egyszer csúnyán leszólt a családom,meg engem is,de én nem haragszom rá.

Csak zavar,hogy úgy érzem nem én vagyok neki a legfontosabb,és félek,ha tényleg családunk lesz,akkor is ez lesz majd,én kerülök majd mindig háttérbe....vagyis akkor már "mi"

2011. okt. 5. 10:51
 9/15 anonim ***** válasza:
10:50, látom, nehéz eset vagy... Talán azért nem mehet velük, mert mindenova velük megy, nem? Jó, hogy a nászágyukba nem fekszik be éjszakára, kettejük közé.
2011. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem az,hogy nem jöhet el velünk bárhova is,csak szeretnék végre kettesben is valamit csinálni.

...mert amúgy a barátomat alig lehet valahova elcibálni,mert itthon ülés,de ha netán el is jön valahova,csak úgy,ha ő is ott van.

2011. okt. 5. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!