Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Adott két srác. Az egyik hűséges, nem iszik, nem cigizik, aranyos. A másik is kedves, de az az igazán csajozós, rosszfiú típus. Miért az utóbbi vonzza a csajokat inkább?
2011. okt. 5. 22:38
1 2
 1/16 krvua ***** válasza:
72%
a hülyék vonzzák egymást...
2011. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 The Situation ***** válasza:
92%
gondolom te nem a 2es kategóriába tartozol máskülönben nem tettél volna fel ilyen kérdést. a válasz. ez van törödj bele nekünk áll a világ :-)
2011. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 napietus ***** válasza:

miért nem tudjátok a keresőfunkciót használni???


amúgy akkor sem választottam volna olyan pasit akit az "aranyos" jelővel lehet illetni, ha egyébként a teste Adonisz, az intelligenciája pedig Einstein és emellett római jellem, valamint nincs más pályázó. akkor inkább zárdába vonultam volna.


29/N

2011. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

mert benne megvannak az aflatulajdonságok amik vonzzák a nőstényeket, sajnos nekünk még csiszolnunk kell rajta:S Vagy ha nem akkor keress igénytelenebb lányt

f18

2011. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 life is beautiful ***** válasza:
71%
mert a csajok szeretik ha lesz.rják őket.. az ilyen típusú emberekkel elégíthetik ki ezt a különleges igényüket. ez van
2011. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ember, megértem a bánatodat... :/ aztán te vagy a lelki szemetes ha a rosszfiú szívet tör mi? ez van majd ha nagyobb leszel a csajok is megérnek hozzád :)
2011. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rE2s47pIfX8&feature=related


A fiú tipikus rosszfiú? A barátnője csúnya? Csak fel kéne már nőni, ugye-ugye, "férfi"társaim...

2011. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 napietus ***** válasza:

najó azok a lányok se normálisak, akik nagy reményeket fűznek egy csajozós pasihoz. nincs velük baj, helyesek, jófejek, szórakoztatóak, csak helyükön kell őket kezelni.


az meg, ha valakiben van vagányság és nem nyálgép, attól nem lesz automatikusan "rosszfiú". különösen nem, ha ez intelligenciával is párosul (ami engem levesz a lábamról mindig).

2011. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kedves Kérdezőnek igaza van!


Lányok, ne sunyizzatok, valljátok az őszintét és eskü szóra!

2011. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor én kérném a nem bulizós nem ivós, nem cigiző srácot. ;) Csajozós meg a fenének se kell, nekem olyan kell akinek én kellek. :)


20/l


Kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!