Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a rosszfiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a rosszfiúk kellenek?

Figyelt kérdés
Adott két srác. Az egyik hűséges, nem iszik, nem cigizik, aranyos. A másik is kedves, de az az igazán csajozós, rosszfiú típus. Miért az utóbbi vonzza a csajokat inkább?
2011. okt. 5. 22:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mert inkább az izgalmas, veszélyes, mint az unalmas, átlagos.

Persze ha már az élete párját keresi az ember, akkor változik a helyzet: akkor nem igazán vágyik az ember egyikre sem a két típus közül, pont a fentiek miatt: a veszélyes hosszú távon túl veszélyes, az unalmas mellett meg hosszú távon meg lehet dögleni.

2011. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Panda Péter ***** válasza:
nem értem miért gondolják/gondoljátok/gondolod, hogy csak a két véglet létezik, átmenet nem.
2011. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Mert az apjukat keresik bennük tudjátok azt az alkoholista agressziv parasztot... vagy épp szembemennek vele de fiatalkorban semmiképpen sem a középút a választásuk
2011. okt. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 napietus ***** válasza:
00:00: sajnálom, akinek ilyen apja van, ők sztem menekülnek, mindegy kihez, csak otthonról el :( amúgy szerintem azok a nők keresik az apjukat a pasijukban (főlleg a későbbi férjükben), akiknek jó a kapcsolatuk az apjukkal. ha jobban belegondolok az én férjem is rengeteg dologban hasonlít apumra (külső-belső egyaránt). de én nem bánom ezt :)
2011. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%
nő vagy! ez mindent elmond...
2011. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor olyat mondanak rólam, hogy aranyos vagyok sértésnek veszem.Úgyhogy le kell vetkőzni a gátlásokat, gyúrni kell és erősiteni a személyiséged.
2011. okt. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!