Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy kiszeresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy kiszeressen belőlem?

Figyelt kérdés

Barátommal szakítani készülök, és ezt ő is tudja (messze jár egyetemre, és én jobbnak látom személyesen intézni a dolgot, de a szelét már érzi ő is).

Ő nagyon szeret engem még mindig, és én nem szeretnék neki - mint a legjobb barátomnak is egyben - fájdalmat okozni. Tudom, hogy fogok, és egy bizonyos szinten mindenképpen fájni fog neki, de szeretném, ha ezt a minimumra lehetne szorítani. A legkézenfekvőbb az lenne, ha valahogy meg lehetne oldani, hogy fokozatosan kiszeressen belőlem. De hogy?


2011. okt. 6. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
hülye vagy
2011. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minél jobban taszítod annál jobban fogsz kelleni neki, úgyhogy ne legyél vele bunkó! :\ nem tudod elérni hogy kiszeressen belőled sajna... ezt nem lehet befolyásolni :\ kedvesen közöld vele(ha tényleg ezt akarod) ilyen helyzetekben mindig a legjobb, ha megmondod neki a frankót! és ne hitegesd semmivel, ne mond neki "ha 10 év múlva jöttél volna biztos megbecsülnélek" és a társait... Fájni fog neki, de legalább nem verted át és majd az idő mindent meggyógyít! és ne legyen lelkifurdalásod! Te sem tehetsz róla ha nem szereted! de tényleg jól gondold át, hogy mit szeretnél!
2011. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy tud nézni a boci szemeivel, hogy teljesen elbizonytalanít :S

Ajánlották, hogy szüneteljünk, de annak értelmét nem látom, mivel amúgy is csak hétvégente tudunk találkozni az egyetem miatt...

Mikor nincs itthon, határozottan érzem, hogy ennek vége, és sokat is veszekszünk, sok csalódást okozott már nekem, de szerettem valamikor, és nem akarom megalázni, vagy megbántani...

2011. okt. 6. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem alázod meg! Ilyen az élet..nem ő az igazi, ez van... de akkor te sem voltál neki az igazi és így közelebb juttok az igazihoz! Tudom milyen ez a dolog :\ de nem lehet, hogy azért gondolod így mert tényleg ritkán találkoztok? hétvégén milyen vele? szeretsz vele lenni? szereted ha hozzád ér?
2011. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó vele hétvégén, de annyiszor okozott már olyan nagy csalódásokat, hogy én nem bírom ezt így tovább :(
2011. okt. 6. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont tényleg itt a vége :\ de még sztem időben kezdj el hétvégére más programot beiktatni, mert szar lesz pár hétig, hogy nem vele vagy... erre készülj! de tényleg mond meg neki hogy ez így nem megy... "messze vagy tőlem, nem érzem már jól magam ebben a kapcsolatban stb" nem tudom hogy tudtam e segíteni, de remmélem valamennyit azért igen! semmiképpen se hitegesd és legyél normális mégha ő bunkó is lesz veled! Értesd meg, hogy te nem szeretnéd így továbbfolytatni, de ne kertelj!
2011. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne (bocsánat) szarakodj mond meg neki kereken karikára hol a bibi és viszlát...
2011. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!