Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok Légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok Légyszi . Mi lesz ebből? 16L

Figyelt kérdés
A barátommal 3hónapja vagyunk/voltunk együtt bemutatott a szüleinek..stb stb ajándékokat kaptam tőle,vitt össze-vissza,és ma este azt mondtaa hogy ő nem tudja mit akar holnap reggelig gondolkodási időt kér..de eddig nagyon szeretett és én voltam az első szerelme de már nem érez irántam úgy ahogy régebben..erre most felhív a barátja barátnője,hogy hogy vagyok miújság,hogy érzem magam?(rögtön ezután az eset után) szerintetek mi lesz ezután?
2011. okt. 29. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szomorú vagyok légyszi? hát te tényleg nem vagy valami jól: S Mi lesz? Bármi is lesz túléled. Ha menni akar hagyd... előbb utóbb te is túl leszel rajta.


Viszont azért én még nem temetném a dolgot. Első szerelem mély nyomot hagy vagy mifene. Látszólag semmi oka nincs rá, hogy ne szeressen, nem? Tegyél a kedvére valamit, hátha meghatja, vagy csak mond neki, hogy nem kell annyi ajándék csak szeressen :P és kész.


17/f

2011. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lejárt a szavatosságotok.
2011. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!