Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akar tőlem valamit vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar tőlem valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Hát van egy pasi, akibe hát eléggé szerelmes vagyok és megbeszéltük, hogy ő nem akar velem járni, mert nem ismerjük egymást elég jól. Viszont az egyik pillanatban tisztára olyan, mintha közeledne, a másikban meg kerül. Egyszer mosolyogva a karjaiba zár, azt mondja nekem vigyázzak magamra... máskor meg le se szar.. Most akkor mi van?
2011. okt. 6. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi aszondja nem akkor nem.
2011. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én ezt értem... de ő igazából azt mondta, hogy még nem, de talán ha később jobban megismerjük egymást akkor talán.. szal teljesen megzavar..
2011. okt. 6. 18:29
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja. Nem akar korán belekezdeni valamibe, de vonzódik hozzád....szóval ő is rágódik.
2011. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi zavar meg? normális vagy most komolyan?

Jelenleg nem ismer eléggé ezért nem akar járni, de később ha megismer jobban akkor lehet, hogy akar majd veled járni, megölelni meg azért ölel meg mert szimpatikus vagy neki, ezen mit nem lehet érteni?

2011. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
értem... csak akkor azt nem, hogy már 2 napja miért próbál "kerülni" amikor odamegyek hozzá.. jó oké, megölel meg minden, de nem igazán köti le a jelenlétem.. a hét elején, meg a múlthét elején pedig teljesen másképp viselkedett.. ő jött oda hozzám meg stb... nem értem..
2011. okt. 6. 18:40
 6/17 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle.Sok oka lehet, ne vedd magadra, lehet hogy munkahelyi/ egyéb gondja van.
2011. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy annyi baja lenne.. a haverjaival simán elvan.. :S mondjuk az tény, hogy most eldöntöttem magamban, hogy jövőhéten nem vagyok hajlandó odamenni hozzá, meg ráírni sem... ha akar jön, ha nem, nem.. =/ csak az a baj, hogy szeretem és így olyan nehéz
2011. okt. 6. 18:49
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem ha tényleg ez a helyzet viselkedj nőként

ha ezt már így tisztáztátok és rajta múlik, akkor ne teperj...


(bár igazából ezt a klasszikus teperést ha bármelyik fél túlzásba viszi akkor ott valami nem kerek, nem őszinte)

2011. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
20:36 - köszönöm és valóban elhatároztam, hogy nem vagyok hajlandó "teperni" mostantól.. igenis nő leszek
2011. okt. 6. 20:59
 10/17 anonim válasza:
Szívem! ez hüüülye kifogás! ha akar téged, akkor meg akar ismerni. és nem csak utána járni veled. vagy mást akar (csak megkapni), de elég béna hozzá, vagy sajnál, mert látja, mit érzel. hagyd a francba. hidd el nekem.nekem is egyértelmű volt, mégsem láttam a szememtől. mert átölelt és édes szavakat suttogott NÉHA! és most sajnálom, hogy egyetlen percet is szántam rá!
2011. okt. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!