Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs kedve? Nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedve? Nem akar velem lenni? Mit csinaljak? Vagy ez simán csak annyi, h nemrég kelt fel?

Figyelt kérdés

megkértem a barátomat, h vasárnap este tartson velunk egy vacsorára.. anyukam kollegai mennek egy főzőversenyre, és meg kell enni a kaját :) és most irtam a barátomnak, és azt mondta, h nem tudja, ha most kell eldöntenie, akkor nincs kedve.. nem akadok ki rajta, vagy ilyesmi, de eddig sok helyre egyutt mentunk, mellesleg tavkapcsolatban vagyunk ( ok, annyira nem tavkapcsolat, 100 km van kozottunk ), a héten még itt vagyok, aztan ki tudja, h h tudok hazajárni.. fél éve vagyunk egyutt..


21, l


2011. okt. 7. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Szegény, senki se törődik veled, jaaaj, fiygelj. Leszarom :D


ja és nemtudom

2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te is aztan ertelmes vagy.. nem kell irni, ha nem tudsz semmi értelmeset irni..
2011. okt. 7. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nemtudom.
2011. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
szerintem szakitsa' vele mert ugyse' lesz semmi ... + nem is vagy olyan szep mint ahogy azt leirtad -_-" te hazudos! Meg jo hogy nem akar veled menni
2011. okt. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
??
2011. okt. 7. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
mi van, ki nem szép? nem is irtam semmi ilyesmit..
2011. okt. 7. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem aggódnék annyira. Szerintem nem az a baja, hogy veled nincs kedve együtt lenni, hanem inkább anyukád kollégáival. Őszinte leszek, egy ilyen találkozót, ha van választási lehetőségem akkor én is kihagynék.
2011. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem is az a bajom, csak keveset talalkozunk.. :S de megbeszéltük, h kavezni elmegyunk, tehát akkor velem mégiscsak van kedve lenni, nem? :)
2011. okt. 7. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Látod, valószínűleg csak a programmal volt baja, és nem azzal, hogy veled legyen. A kávézást felfoghatod kárpótlásnak is, bár én a helyedben kicsit többet kérnék tőle :P de inkább nem leszek gonosz :D Tényleg ne aggódj emiatt, megértem hogy keveset tudtok találkozni, és nem ideális a helyzet a 100 km miatt, de azt el kell fogadnod, hogy lesznek olyan programok, amihez a barátodnak nem lesz kedve (ahogy más férfiaknak sem). Ez nem a személyednek szól, és nem is annak fog szólni a későbbiekben sem. Fel a fejjel :)

21:28 voltam

2011. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!