Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátommal nagyon szerettük egymást, de ő nemrég megvert, állítólag az összes szemétsgégem miatt kaptam. Még ezek után is szeretem. MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem,hogy az exed? Akkor azt már nem tudom javasolni,hogy szakítsatok,de én a helyedben feljelenteném.Az pedig,hogy még ezek után is szereted téged minősít és ha valaki hülye azon segíteni nem lehet.
2010. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe...gyáva egy féreg az aki megver egy nőt még akkor is ha valamit tettél ami neki nem tetszett...

Nem érdemel meg téged...keress egy rendes pasit.

20F

2010. ápr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van,és én is ezt szeretném,de 2 és fél évig jártunk és a szüzességemet is ő vette el,és ezt nagyon nem vártam tőle.
2010. ápr. 6. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el..aki egyszer megteszi az többször is megfogja...ha visszamész hozzá akkor csak magadnak ártasz..próbáld meg elfelejteni..ennél többet nem tudunk segíteni.

22:44 voltam

2010. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az összes szemétségedért kaptál, hát nem te voltál a szemét, hanem ő, mégpedig egy nagyrakás szemét. Megverni egy nőt, felejtsd el!
2010. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Küld rá a La Maffiát
2010. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cím, telefonszám?
2010. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakozok, ide is küld a címet és a telefonszámot! Az ilyen férget tarkón kellene,lőni vagy az túl könnyű, inkább kínozni egy kicsit! Ha van egy kis eszed elfelejted nem érdemel meg, ha megvert!
2010. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom a görényirtáshoz!! 21/F


Már leirták amit gondolok..

2010. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a cím és telefonszám miért kell?
2010. ápr. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!