Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy lány, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy lány, hogyan álljon fel újra?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy teljesen összetörtem lelkileg, mély szomorúságba estem, nem látom az élet pozitív oldalát. Az első szerelmem szakított velem 1 éve és mindig csak rá gondolok. Akármennyire nem kéne, és próbálok nem így tenni, nem megy a felejtés. Még csak 16 vagyok,és senki nem érti meg, hogy ennyi idősen hogyan lehetnek iránta ilyen mély érzéseim, akárcsak egy mélyen érző felnőtt embernek. Annyira vágyom rá, nem is tudom elmondani. És sajnos ez nem túlzás. Nagyon szerettem volna őt visszakapni, de ő már nem akarja. Nagyon szerettük egymást, de nagyon megbántottam, ami után már minden megváltozott. Mit tegyek?
2011. okt. 7. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejteni csak mással lehet.. biztosan van jelentkező, egy esélyt megérdemelnek ők is.. Az élet megy tovább és a szerelem egy ilyen rohadt dolog..:/ Meg tudom érteni a helyzetedet, de még olyan fiatal vagy, nem szabad feladni, mert mindig van másik, midig van jobb.. hidd el ;) Tapasztalat.


F/16

2011. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az, hogy nem értem, miért szeretett ki belőlem nagyon hamar a volt barátom. Szeretném őt legalább megérteni, de szerintem ő sem érti önmagát.
2011. okt. 7. 22:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, csak az a probléma, hogy nekem nem megy. Nem udvarol nekem senki, és annyira elvette a szakítás minden önbizalmam, hogy kezdeményezni pedig nem fogok. Nem tudom mi velem a baj, mások szerint pedig nagyon szép vagyok, bár már ezt sem hiszem el, hiszen nem kellek a fiúnak..
2011. okt. 7. 22:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a szépség nagyon relatív dolog. És az ember önmagát elég ritkán találja szépnek. Hidd el, az hogy valakinek nem tetszel attól még lehet, hogy másik háromnak pedig pont te vagy az esete. És meg talál az akit te szeretnél, csak legyél nyitottabb és pozitívabb. Tudom hogy ez milyen nehéz, de így van. Így kellett lennie, hogy miért azt még nem értheted. Egészen addig amíg újra nem leszel szerelmes.:)


F/16

2011. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt irtad kerdezo, hogy nagyon megbantottad es utana valtoztak meg a dolgok. Nem erdekes mivel es hogyan bantottad meg, nem azert irok hogy itelkezzek.


Voltam hasonlo helyzetben ferfikent es elmondhatom, hogy egy nagy csalodas utan az ember valoban gyorsan kiszeret a masikbol. Ez csak az elejen igaz, a szakitason miatti szenvedesen nem lesz hamarabb tul! Azert is megy gyorsan az elejen, mert o is le akar szamolni a sajat erzeseivel, mert ha oda a bizalom akkor mar nem megy. Innen nincs visszaut. Sajnalom.

2011. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Tegyél fel magadról képet, vagy küldj privibe;)
2011. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képet privátban küldhetsz, utána én is küldök, nem ismerkedés, csak érdekel, hogy egy idegen milyennek lát egy kép alapján.
2011. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!